Автобус-амфібія: у Парижі з'явилася нова розвага для туристів

Автобус-амфібія: у Парижі з'явилася нова розвага для туристів

Автобус курсує не тільки сушею, а й водою.

У французькій столиці запустили нову розвагу для туристів. Містом почав курсувати автобус-човен, аби приїжджі могли помилуватися містом як із землі, так і з води.

Чи до вподоби мандрівникам така новинка - у сюжеті ТСН.Ранок 26 серпня.

Від першої ж секунди мандрівки перехоплює подих. На вигляд: наче водій зовні звичайнісінького автобуса помиляється поворотом і летить просто в річку. Утім, за кілька хвилин автобус перетворюється на прогулянковий човен і поволі курсує Сеною.

Раніше автобус-амфібія був звичайним туристичним бусиком, з вікон якого мандрівники милувалися Ейфелевою вежею й Тріумфальною аркою. Власники вирішили, що прийшов час змін, а тому перетворили автобус на гібрид. "Ви можете помітити, що передня частина автобуса має форму носа човна, що дозволяє йому легше плавати. Квадратний перед, як в автобуса, дуже б сповільнював рух. Є й рятувальні жилети", - каже  власник Поль Мішель.

У туристів така новинка викликає не лише захоплення, але й купу запитань. Такий автобус у місті поки один. Зацікавилися ним не лише туристи, але й самі парижани. Квитки розкуповують настільки швидко, що власники вже замислюються над тим, аби запустити на маршрут ще кілька амфібій.

Новини світу: автобус, який пливе – у Парижі з'явився новий вид транспорту

Новини світу: автобус, який пливе – у Парижі з'явився новий вид транспорту

Повʼязані теми:

Наступна публікація