Б’ють важким калібром: окупанти обстріляли українські позиції північніше Донецька

Б’ють важким калібром: окупанти обстріляли українські позиції північніше Донецька

А ще з боку окупованого Донецька кожну ніч стріляють снайпери.

Вдень — спека, темною порою — ворожі обстріли. Стрілецьке озброєння на ділянці фронту північніше окупованого Донецька, бойовики нині майже не застосовують. Натомість важка й далекобійна російська зброя зовсім не мовчить.

Які цілі шукають загарбники і як на те відповідають українські захисники, про це йдеться 19 липня у сюжеті ТСН.19:30.

Нині бойовики обстрілюють селище Піски квадратами. Б’ють важким калібром по різних вулицях, а саме — по будинках. У такий спосіб, кажуть військові, терористи намагаються вирахувати, де саме живуть бійці.

Ігор показує одразу кілька вирв посеред розбитого населеного пункту. Каже, цими вихідними проросійські найманці не відпочивали. Все частіше на таку зухвалість бойовиків, навіть попри оголошене майже однорічне перемир'я, Збройні сили відповідають вогнем.

Те, що прилітало сюди від бойовиків останнім часом, хлопці складають на окрему поличку. Тут і хвостовики від мін і керованих ракет, і нерозірвані протитанкові снаряди. А ще з боку окупованого Донецька кожну ніч стріляють снайпери.

Новини з фронту: окупанти б`ють з далекобійної зброї на ділянці північніше Донецька

Новини з фронту: окупанти б`ють з далекобійної зброї на ділянці північніше Донецька

Вдень бойовики, побоюючись патрулів ОБСЄ, нині вогонь майже не відкривають. Але спокою від них все одно немає. Адже ті постійно щось кричать зі своїх окопів.

На спостережнику Іллі написано, що це будинок ветерана. Хоча самому бійцю 19, і тут він не більше, як півроку. На фронт пішов, кинувши навчання в університеті. За домом і близькими, каже, сумує. Як і всі тут. І щоб на війні хоч трошки відчувався затишок, просто на спостережному пункті хлопці повісили килим.

Іван — один з небагатьох місцевих, хто вже 7 років живе в Пісках під обстрілами. За цей час в його будинок снаряди різного калібру прилітали 14 разів. Востаннє — наприкінці травня, коли проросійські найманці гатили з артилерії. Тоді в будинку пробило дах. Наразі Іван дірку вже закрив. Роботи, каже Іван, купа. Шифер покласти, ремонт в зруйнованій кімнаті зробити, паркан полагодити. А якщо ще прилетить, то знов візьметься все ремонтувати. Їхати звідси не хоче. Обстрілів більше не боїться.

Нагадаємо, що бойовики обстріляли селище Нью-Йорк на Донбасі.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Наступна публікація