Багато хворих: як зараз живе село на Буковині, в якому рік тому стався перший масовий спалах коронавірусу

Багато хворих: як зараз живе село на Буковині, в якому рік тому стався перший масовий спалах коронавірусу

Фото: ТСН.ua

У селі на Буковині, де рік тому стався спалах коронавірусу, більше не панікують.

У селі Колінківці на Буковині рік тому стався перший масовий випадок зараження коронавірусом. Тоді привезли вірус із заробітків і захворіла ціла родина – відразу шестеро людей. Тоді було 6 хворих і село закрили, оголосивши надзвичайний стан.

Про це 11 березня йдеться в сюжеті ТСН.19:30

Всього за цей рік в Колінківцях померло півтора десятка людей – це з 5 тисяч мешканців. Зараз блокпосту на в'їзді немає, хоча хворих у селі щонайменше вдесятеро більше.

"Зараз хворіє 70, можливо 60. Якщо був період, що з людей з 10 то 2-3 позитивні були, то зараз до 50 процентів", - сказав сімейний лікар з с. Колінківці Олег Банар.

Колінківці тоді ще стали відомі через відео, на якому інфікована коронавірусом жінка, яка повернулася з заробітків з Італії, ходила на мітинги та в церкву, а потім на колінах просила вибачення у односельців. Але тепер у селі стверджують – це була політична технологія.

"Це був цирк і підставили нас, це проблема була з ОТГ, а те що показувала та жінка – то дуже великий цирк. Почула вся Європа нас", - сказав староста села Віктор Урсул. 

Але заразу у селі вже ніщо не нагадує про пристрасті, які розгорталися тут рік тому. Ми намагалися знайти жінку, яка рік тому зробила рідне село знаменитим, але її тут вже немає - вона повернулася на заробітки до Італії.

Нагадаємо, з Буковини почався відлік коронавірусної української статистики і це одна з перших областей, яка стала "червоною" тепер знову. Медики говорять про третю хвилю як найбільш важку і таку, що лише набирає обертів. 

Новини України: історія села, в якому стався перший масовий випадок зараження коронавірусом

Новини України: історія села, в якому стався перший масовий випадок зараження коронавірусом

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація