Біля ДАПу бойовики гатять по позиціях військових протитанковими керованими ракетами

Біля ДАПу бойовики гатять по позиціях військових протитанковими керованими ракетами

Фото: Facebook.com/sergei.loiko

В колишніх терміналах ворог ховає важку військову техніку.

Позиції українських військових перед злітною смугою Донецького аеропорту російські окупанти просто вдень розстрілюють з важкого озброєння. Мало не щоночі там спалахують ще й кількагодинні стрілецькі бої. Жодної доби всеосяжної тиші, твердять наші військові, на ділянці їхньої відповідальності, не було.

Про це йдеться в ТСН.16.45.

Ворожих ракет, було аж чотири! Протитанкові керовані снаряди окупанти випустили у бік укріплень наших оборонців, за лічені хвилини. То був звичайний, гучний день, каже “Авер”. Тихих, на цих позиціях, просто не буває. «Не було такого! Бувало таке, що вдень і по два-три рази обстрілюють мінометом 120 калібру», - розповідає військовий.

Вони такі агресивні  через географію, переконані українські військові. Й тому, що наші Збройні сили, якісно працюють, за прямим призначенням. Адже зовсім поряд вже окупований Донецьк і зруйнований Донецький аеропорт.

Неозброєним оком малопомітно, але в районі бетонки ДАПу, відбувається постійний рух. «Це білі мішки, це вони окопуються під злітною (смугою - ред). Ми бачимо всі їхні інженерні роботи - припиняємо це», - додає військовий.

В Донецького аеропорту кулеметник, українського війська “Спартак” був ще до війни, як будівельник. У старому терміналі робив ремонт.  «А це я зараз дивлюсь на нього, від нього вже немає нічого», - сумує військовий.

Новини з фронту: бойовики обстріляли українські позиції біля Донецького аеропорту

Новини з фронту: бойовики обстріляли українські позиції біля Донецького аеропорту

З відстані видається, що там дійсно суцільні руїни. Та насправді - замасковані позиції ворожої бронетехніки. «БМП працювала, “Копейка”. У них в терміналі на паркингу бронегрупа стоїть, скажімо так! Там і танки…», - розповідає “Авер".

Свої танки з бронемашинами, чужинці ховають там, де за кількасот метрів починаються житлові квартали Донецька.  «Там люди живуть, машини їздять, мотоцикли їздять, будинок багатоповерховий», - додає військовий.

Та близькість цивільних, окупантів не зупиняє. Темною порою  тут спалахують інтенсивні стрілецькі бої. «Вночі у нас такий найінтенсивніший стрілецький бій десь близько двох годин тривав», - розповідає “Авер”.

Першу годину, вони терпляче спостерігали за хаотичним перехресним ворожим вогнем. Та коли кулі почали вгризатися у бруствер навколо бійниць, мерщій стали до зброї. «Ми зайняли бойові позиції, дали їм гарну відсіч. Оцей напрямок, він один із найважливіших для них! Це, як форпост реально, для них!  І їм здати його - ну, це, як прийнять поразку …», - додає “Спартак”.

Натомість, його особиста мета, не приховує “Спартак”, зробити усе, аби над тим таки форпостом окупантів, якомога скоріше, знову замайорів синьо-жовтий прапор! Це прагнення, кажуть хлопці, поділяє, весь підрозділ.

Повʼязані теми:

Наступна публікація