Бійці переполовинили вагнерівців і втримали трасу до Бахмута, але і в українських медиків додалося роботи

Бійці переполовинили вагнерівців і втримали трасу до Бахмута, але і в українських медиків додалося роботи

Бахмут

Вкотре дорога на Бахмут залишається під нашим контролем, як і саме місто.

Українські десантники переполовинили угруповання “Вагнера” на південній околиці Бахмута. Воїни 80-ї десантно-штурмової бригади відбили атаку росіян, які намагалися перерізати єдину асфальтовану дорогу до Бахмута. За допомогою артилерії, авіації і вправних дій наших штурмовиків шлях до Бахмута залишається під контролем ЗСУ. Унікальні кадри бою за дорогу до міста зафіксувала камера ТСН.

Коли ворог намагається взяти дорогу під свій контроль, воїни-десантники заряджають гармату. Для окупантів у них сьогодні особливий снаряд помсти за вбитого ворогом командира.

Та штурми не залишаються безслідними, до медиків потрапляє боєць з осколковими пораненнями голови. Його стабілізують просто в евакуаційній машині. Не встигає медевак повезти важкопораненого до госпіталя, як до медиків приїздить ще одна машина, а в ній - ще двоє скривавлених бійців. Андрієві ворожі уламки посікли ногу. “Ми зачистили їх бліндаж. Вони ще там були. Ми їх дочистили, і тут я чую, мене поранило в пах. Можливо, ВОГ”, - припускає боєць.

Іллі російські кулі поламали кістки, медики спиняють кров і доправляють до стабілізаційного пункту. Тут одразу кілька столів - і на кожному поранені хлопці. У деяких медиків, які тут працюють, вже й закінчилось чергування, але під Бахмутом штурм, а отже, зайвих рук для порятунку наших бійців не буває. “Сьогодні були важкі хворі, але ми їх стабілізували. Евакуація гарно спрацювала, екіпажі. Нам лишилося їх стабілізувати і, в принципі, все добре. Всі будуть живі”, - каже військовий медик Арсен.

Коли медики стишують роботу, стає зрозуміло - атаку ворога бійці спинили. “Ворог зосередив, напевне, найбільші в цьому районі. Залучена артилерія, яка є на цій ділянці фронту. Вони розвалюють будинки за будинком. Не те, що приватні будинки, навіть багатоповерхівки”, - каже командир підрозділу 80-ї ОДШБР Дмитро.

Читайте також:

Загиблі мама й дитина у Дніпрі переїхали до приватного будинку, бо вважали безпечнішим за власну багатоповерхівку

Знаходили сім'ї вже в морзі: моторошні подробиці наслідків влучання ракети в багатоповерхівку в Умані

РФ хоче "тихо" завербувати ще 400 тисяч людей на війну: експерт пояснив, чи можливо це

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація