"Блінкен запевнив нас у неухильній підтримці США" - прем'єр-міністр Шмигаль

Автор
Яна КовальЯна Коваль
Дата публікації
Перегляди
583
"Блінкен запевнив нас у неухильній підтримці США" - прем'єр-міністр Шмигаль

УНІАН

Ентоні Блінкен наголосив, що під час розмови із Зеленським вкотре зазначив непохитну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль 6 травня зустрівся з держсекретарем США Ентоні Блінкеном, в рамках візиту останнього до Києва

Більш детально про зустріч в ефірі ток-шоу "Право на владу" розказав прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Сьогодні відбувся успішний візит державного секретаря і великої делегації США до України. Вагому частину цього візиту складала зустріч з президентом України. Ми також мали офіційну робочу зустріч, тет-а-тет з паном Блінкеном. Під час зустрічей Блінкен запевнив нас у неухильній підтримці США України, наших реформ, в неухильній підтримці особисто президентом Байденом і адміністрації президента. Сьогодні Україна є для США одним із пріорітетів у зовнішній політиці. Розмова тет-а-тет відбувалася довго і була плідною. Сподіваюся, що результат ми всі побачимо вже цього року. Ми обговорили цілий ряд питань, важливих елементів підтримки України", - акцентував Шмигаль.

Нагадаємо, що Блінкен запевнив, що США підтримують надання Україні ПДЧ до НАТО. Робота щодо вступу України до НАТО триває.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.