Бої очі-в-очі: на Харківщині військові відтісняють ворога у бік кордону

Дата публікації
Перегляди
43к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Бої очі-в-очі: на Харківщині військові відтісняють ворога у бік кордону

Роботи в українських протитанкістів суттєво побільшало

Розрахунки українських протитанкових гармат МТ-12 полюють на ворожу техніку й піхоту. Загартовані боями на Київщині та Луганщині, воїни 14-ї механізованої бригади імені князя Романа Великого, нині знищують російських окупантів на північному сході Харківщини. У них така зброя, що бити рашистів часто доводиться просто очі-в-очі під шквальним зустрічним, ворожим вогнем, йдеться в ТСН.

На Куп’янському відтинку передової до плюсової температури й дощу додаються “рукотворні” опади від ворогів. “Бувають такі ситуації - періоди, що і до бліндажів прилітає”, - розповідає  військовослужбовець 14 ОМБр Олександр.

Додає, що останній тиждень “фронтова погода” геть спаскудилась. “І обстріли, і піхота часто працює. Останній тиждень збільшується”, - каже він. 

Відповідно і роботи в українських протитанкістів суттєво побільшало. “Знаходимо ворога, стараємось його звичайно знищити. Склади, скупчення особового складу противника. Тобто - працюємо по всіх цілях”, - переконують бійці.

Вони тримають ворога у прямій видимості, на відстані пострілу своєї стоміліметрової “Рапіри”. “Ми виїжджали працювали прямою наводкою, лоб в лоб. Відстань від противника там три кілометри. Це дуже відчайдушні…”, - переконує військовослужбовець 14 ОМБр Стас.

Забезпечувати окупантам, що сунуть на важкій бронетехніці, неминучу й ефективну смерть - головна робота протитанкістів 14-ї, князівської.  Справа дуже ризикована - ворог, визнають наші бійці, агресивний і помилок не пробачає. Та коли є результат, зізнаються наші протитанкісти, це і надихає, і мотивує найбільше. “Коли нам передають і я бачу картинку аеророзвідників, коли ми попадаємо точно в ціль, точно по групі піхоти… Оце надихає найбільше”, - переконує Стас. 

Постріли української “Рапіри” щодоби зменшують кількість ворожої піхоти й техніки. Окупантів ще чимало, зізнаються бійці 14-ої бригади, та ворога поступово вдається відтискати за межі Харківщини у бік державного кордону.

Читайте також:

Життя місцевих у Бахмуті дивує спокоєм, поки в їхніх будинках точаться бої, а на вулицях підривають автівки

Під Києвом палає церква: що відомо

Не виключаю їхнього божевілля: полковник ЗСУ - про загрозу "великого наступу" окупантів на Луганщині

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Дата публікації
Перегляди
43к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація