На сході бойовики ведуть обстріли з усього наявного озброєння, прикриваючись цивільною забудовою

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На сході бойовики ведуть обстріли з усього наявного озброєння, прикриваючись цивільною забудовою

І автомати з кулеметами і, навіть 82 міни, накручені на гранатометні постріли - це все зброя для ближнього бою.

Артилерію, міномети, весь арсенал піхотного озброєння застосували російські окупанти проти українських військових - від самого узбережжя Азовського моря і аж до Луганщини. Найгарячіше було в районі Бахмутської траси, де ми зазнали втрат. Потужну ворожу канонаду там було чути за кілька десятків кілометрів.

Про це розповідає з передової кореспондент ТСН Олександр Моторний.

Противник постійно застосовує 82 міни, так званий перекрут, стріляє в напрямок, а вже куда потрапить. Перероблене в ручну, знаряддя вбивства, прилітає на позиції до наших воїнів в районі Золотого, на Луганщині. Останні кілька діб, кажуть тутешні оборонці, ситуація на ділянці їх відповідальності, суттєво загострилась. «За останню добу, порівняно з останнім тижнем, я би сказав вони дуже сильно активізувалися. Автомати їхні, кулемети - працювали інтенсивно», - каже військовий.

І автомати з кулеметами і, навіть 82 міни, накручені на гранатометні постріли - це все зброя для ближнього бою. Надвечір вівторка, каже “Карабінич”, шалений гуркіт, зіпсував йому перекур. Ворожі снаряди, летіли з південного боку од Бахмутської траси. З-за чотирьох териконів-близнюків біля Голубівського й Донецького, окупанти гатили з мінометів. Трохи далі на схід, прикриваючись цивільною забудовою загарбаних Сентянівки й Хорошого - чужинці розташували свої свої далекобійні гаубиці.

«Було чути, шо працював міномет 120, працювала ствольна артилерія. Ну, десь годину! Це не було хаотично: куда потрапить! Це була "точічна" стрільба», - переконує військовослужбовець ЗСУ «Фішер».

Новини з фронту: в районі Бахмутської траси бойовики влаштували потужну ворожу канонаду

Новини з фронту: в районі Бахмутської траси бойовики влаштували потужну ворожу канонаду

Били ворожі артилеристи у бік тилової Причепилівки. Кулеметники, мало не одночасно, відкрили вогонь у напрямку Золотого. «Йшла довга черга - коротка черга. Я би подумав, що це перестілка з їхнього боку, але те, як це вони робили менш як кожні 15 хвилин, фактично, мені здається, що вони скоріш за все виманювали», - додає «Карабінич».

В небі, тією порою, кружляли ворожі безпілотники. «Облітають, спостерігають, кидають ВОГи. Як і в траншеї, так і в тили! Де бачать особовий склад, туда стараються і кидати», - розповідає «Фішер».

Передбачити завчасно появу ворожого безпілотника, кажуть військові, просто неможливо. Зрозуміти, що він буде бомбардувати позиції, теж – нереально. Підрозділ реагує на звук.

Наступна публікація