"Буде боляче Лукашенку": Кулеба відреагував на запрошення бойовиків "ЛНР" до Білорусі

"Буде боляче Лукашенку": Кулеба відреагував на запрошення бойовиків "ЛНР" до Білорусі

Фото: Associated Press

Лукашенко дозволив бойовикам допитати затриманого журналіста Романа Протасевича.

Своїми діями Олександр Лукашенко штовхає Україну до того, щоб вона реагувала на його дії.

Так міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в ефірі "Сніданку з 1+1" прокоментував слова Лукашенка про очікування бойовиків "ЛНР" в Білорусі.

Міністр наголосив, що Київ не хоче політичної чи економічної війни з Мінськом, а тому буде "діяти зважено".

"Буде боляче Олександру Лукашенку. У нас є достатньо інструментів, щоб зробити людям і країнам, які не поважають територіальну цілісність України, боляче. Особливо, коли йдеться про Білорусь, з якою у нас багато зв'язків. Зокрема, й економічних. Не буду закидуватися погрозами, але хочу сказати, що є речі, які ми не пробачаємо. Неповага до територіальної цілісності України - одна з таких", - наголосив він. 

Наразі дитломатичних каналів між Україною і Білоруссю немає, зауважив Кулеба. "У нас є посольство. Є їхнє посольство є тут. Утім, це для вирішення гуманітарних питань. Політичного діалогу між Україною і Білоруссю наразі немає. Київ не визнав Лукашенка", - заявив голова українського МЗС.

Дмитро Кулеба: які країни ЄС відкриються цього літа для українців

Дмитро Кулеба: які країни ЄС відкриються цього літа для українців

Як повідомлялося, Верховна Рада 3 червня ухвалила заяву щодо інциденту з примусовою посадкою літака компанії Ryanair у Мінську, на борту якого перебував опозиційний журналіст і блогер Роман Протасевич та його подруга Софія Сапега, яких арештували.

Крім того, Лукашенко дозволив бойовикам "ЛНР" приїхати до Білорусі для допиту незаконно затриманого колишнього головного редактора Telegram-каналу NEXTA. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Примусове приземлення літака у Мінську
Наступна публікація