Чекала на тата з подарунком до 8 Березня: у Херсонській області другу добу шукають зниклу дівчинку

Чекала на тата з подарунком до 8 Березня: у Херсонській області другу добу шукають зниклу дівчинку

Востаннє дитину бачили біля автобусної зупинки.

У Херсонській області другу добу шукають 7-річну Марію Борисову. Маленька жителька села Щасливе Олешківського району зникла увечері 7 березня, коли гралася надворі. Помітивши, що дитини немає, батьки кинулися на пошуки, а за кілька годин викликали поліцію. Долучилися також волонтери та нацгвардійці.

Про це 9 березня йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Результатів пошукової операції поки що немає. Дівчинку не знайшли. У поліції кажуть, перевірили усе село, опитали мешканців, тепер прочісують територію. До пошуків залучали службових собак і вже відпрацювало кілька змін кінологів.

Місцеві жителі розповідають, що востаннє дівчинку бачили увечері 7 березня на автобусній зупинці. Діти, що гралися з нею, розповіли, що Марійка дуже хотіла зустріти тата з роботи, бо чекала від нього подарунка до 8 Березня. Бігала на автобусну зупинку, що недалеко від будинку. В цей час проходить два рейсові автобуси. Водіїв вже опитали. Але дівчинки вони не бачили. Селяни припускають, що її могли викрасти машиною.

Родина стоїть на обліку як така, що потрапила в складні життєві обставини. Марійка з 10-річним братом живуть з мамою. Мама з татом розлучені. Батько живе окремо. Коли чоловік приїхав з роботи, каже, що доньку вже шукали.

У поліції просять водіїв, що увечері 7 березня проїжджали повз село Щасливе Олешківського району, переглянути свої відеореєстратори, можливо, там буде цінна інформація. А всіх людей - придивитися до фото дівчинки. Марійка Борисова зростом 1,1 метра. Була одягнена у чорну курточку.

Сьогодні працювало 10 груп волонтерів, нацгвардійці та поліція. Але координатори кажуть, що людей все-таки не вистачає, бо територія дуже велика. Просять долучитися до пошуків усіх небайдужих, хто має таку можливість.

Новини України: чи продовжать нічні пошуки дівчинки у Херсонській області

Новини України: чи продовжать нічні пошуки дівчинки у Херсонській області

 

Стаття з добірки новин:
Вбивство Марії Борисової
Наступна публікація