Чи буде кримінальне провадження щодо Медведчука: відповідь генпрокурорки

Автор
Яна КовальЯна Коваль
Дата публікації
Перегляди
5673
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чи буде кримінальне провадження щодо Медведчука: відповідь генпрокурорки

Фото: УНІАН

У прямому ефірі суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу" обговорюють гучні корупційні справи та відновлення кримінальної відповідальності за брехню посадовців у деклараціях.

З Віктором Медведчуком будуть працювати найкращі адвокатські компанії, і це треба приймати до уваги.

Про це це в ефірі ток-шоу "Право на владу" 22 квітня розказала генеральна прокурорка Ірина Венедіктова

Наталія Мосейчук: Наскільки реально притягнути Медведчука по кейсу незаконного переміщення нафтопродуктів через кордон поза митним кордоном, а не за сприяння анексії Криму? Чи можна його "посадити, як Аль-Капоне"?

Ірина Венедіктова: Я не можу говорити якісь певні речі, тому що це мій суб'єкт. Будь-який народний депутат - це мій суб'єкт. Підозру буду підписувати я. Чи можемо? Так, можемо. Чи бачу я перспективу? Так, бачу. Чи працюють правоохоронні органи? Так, працюють. Слідство триває - і воно так само злагоджене і системне. Коли ми вийдемо на процесуальний документ, підписаний генеральним прокурором Венедиктовою? Дату я вам назвати не можу. Але ця робота ведеться. Кропітка робота, тому що все не так просто. Навіть правильне документування і процесуальне оформлення всього того, що потім буде представлено в суді, всього того, із чим буде ознайомлюватися сторона захисту, має бути бездоганно. Тому що будуть працювати на цих людей найкращі адвокатські компанії - і ми з вами це прекрасно розуміємо.

Нагадаємо, Ірина Венедіктова зазначила, що суспільство не задоволене роботою правоохоронної і судової систем. Українська прокуратура працює у нових умовах. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5673
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація