"Чи погоджував з вами Янукович "Харківські угоди": Ткаченко і Бойко посперечалися у прямому ефірі

Дата публікації
Перегляди
1565
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Чи погоджував з вами Янукович "Харківські угоди": Ткаченко і Бойко посперечалися у прямому ефірі

Лідер "ОПЗЖ" спочатку відмовлявся відповідати, чи причетний до укладення "угод", а потім запевняв, що у той час займався лише ціною на енергоносії.

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко запитав співголова фракції "ОПЗЖ" Юрія Бойка, чи погоджував той з Віктором Януковичем "Харківські угоди".

Про це йшлося у прямому ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1".

Ткаченко: І в уряді бувають великі дискусії, і в кабінеті президента бувають великі дискусії — ніхто ніким не керує. Я б хотів запитати, чи питав вас Янукович, коли підписував "Харківські угоди", коли брав три мільярди в обмін на те, що він відмовляється від європейського вибору, чи питав він вас про ці рішення? Очевидно не питав. І очевидно вся країна бачила золото у кабінетах ваших міністрів, кабінет Пшонки. Ви тоді про корупцію не говорили? Я вже не кажу, що перемир’я за вашим сценарієм — це фактично здача України Путіну.

Бойко: Абсолютно з вами не згоден. Ось ця остання теза показує весь цинізм сьогоднішніх ваших позиції. Ви що всерйоз вважаєте, що коли не стріляють у наших солдатів — це здача?

Ткаченко: У вас сценарій вести перемовини з Медведєвим, вести перемовини про те, яким чином ви будете поставляти начебто дешевий газ.

Бойко: Ви не перекручуйте ситуацію. Я кажу про перемир’я, яке у нас було півроку тому. І півроку в нас була відносна тиша. Може ви буваєте також (на Донбасі — Ред.), не хочу вас ображати, але я там буваю часто. І я також бачу відношення людей і, як вони стали почувати себе зручніше, комфортніше, спокійніше, коли почалось перемир’я.

Ткаченко: Ніхто не сперечається про перемир’я.

Бойко: Я ж кажу, що треба відновити перемир’я.

Ткаченко: А ви на попередні питання відповіді дасте?

Бойко: На попереднє запитання я вам із задоволенням надам відповідь, тому що насправді, коли кажуть про традиційних політиків, то найбільше ..

Ткаченко: Ні-ні, про "Харківські угоди", чи погоджували ви з Януковичем, про європейський вибір, про три мільярди в обмін на те, що ми не будемо рухатись в Європу.

Бойко: У нас кожен в уряді займався своїм питанням. Я займався газом, я про "Харківські угоди" знаю там так, як вони були в пресі. Але моє завдання були по енергоносіям. Енергоносії у той час були дешевші. Якщо ви спитаєте сьогодні людей, що для них краще — газ по 800 грн чи по 8000 грн, то я думаю, що вони вам всі скажуть.

Олександр Ткаченко запитав Юрія Бойка про погодження Харківських угод з Януковичем

Олександр Ткаченко запитав Юрія Бойка про погодження Харківських угод з Януковичем

Нагадаємо, що лідер ОПЗЖ Юрій Бойко відмовився назвати Путіна "вбивцею"

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1565
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація