Чиновників КМДА та “Київавтодору” підозрюють у привласненні 110 млн гривень

Чиновників КМДА та “Київавтодору” підозрюють у привласненні 110 млн гривень

Фото: Прокуратура міста Києва

Учасники оборудки закуповували техніку за завищеними цінами.

Посадовців "Київавтодору" та КМДА, де в четвер, 8 липня, було проведено обшуки, у Державному бюро розслідувань підозрюють у причетності до масштабного розкрадання бюджетних коштів. Слідчі ДБР стверджують, що вилучені документи підтверджують їхню злочинну діяльність. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30

Учасників оборудки підозрюють в тому, що вони, зокрема, закуповували техніку за завищеними цінами. “Посадові особи закупили за завищеними цінами вантажні та спеціалізовані автомобілі для будівництва доріг. У результаті оборудки було привласнено 110 млн грн бюджетних коштів”, - пояснила речниця ДБР Ольга Чиканова.

За словами слідчих ДБР, вилучені під час обшуків документи підтверджують підозри про злочинну діяльність посадовців.

Як пояснив голова Державної фіскальної служби Вадим Мельник, збільшення вартості виконаних робіт відбувалося за рахунок фіктивних субпідрядників, яких, нібито, наймав переможець тендерів. “Є факти коли роботи цими підприємствами взагалі не виконувались, вони фіктивні або списані кошти набагато більші”, - додав він.

Це вже не перша справа, в якій фігурують посадовці столичної влади. Державна фіскальна служба розслідує також кілька проваджень про несплату податків, розкрадання коштів та зловживання службовим становищем київськими чиновниками і керівниками комунальних підприємств.

У КМДА з цього приводу неодноразово заявляли про політичний тиск на міську владу і запевняли у прозорості роботи всіх своїх відомств та підрозділів.

Нагадаємо, що Київ у травні накрила хвиля обшуків. Працівники фіскальної служби разом зі столичною прокуратурою "трусили" одночасно КМДА та цілу низку столичних комунальних підприємств. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Перезавантаження ДБР
Дата публікації
Перегляди
224
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація