Чоловік, який загинув від кулі патрульного у Чернігові, мав психічні розлади та тероризував сусідів

Чоловік, який загинув від кулі патрульного у Чернігові, мав психічні розлади та тероризував сусідів

Facebook/Патрульна поліція України

Відколи в нього з'явилася співмешканка - в квартирі постійно скандалили.

Смерть від кулі патрульного. У Чернігові поліційний патруль, який напередодні приїхав на виклик, застрелив 45-річного чоловіка з ножами в руках. Той погрожував зарізати свою співмешканку, ще одним ножем кинув у сусіда, а потім напав і на патрульних.

Про це 15 травня йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вхідні двері  до квартири без ручки  та замка. Під ними  чергують правоохоронці. Коли за тими  дверима дебоширили - сусід загиблого Володимир Геннадійович сидів  під під'їздом. Вікно покійного - на другому поверсі, фактично  над  лавочкою. Згори, згадує чоловік, летіли  не лише крики з погрозами до нього зокрема, а й  різні предмети.

Відколи в його сусіда - згадує чоловік - з'явилася співмешканка - там постійно скандалили.

На виклик того дня приїхало троє поліцейських, через ті двері вони чули крик, але їм ніхто не відчиняв, тому вирішили вибити замок. Чоловік з ножами в обох руках кинувся на патрульних.

У патрульний поліції кажуть: спочатку їхні співробітники намагалися достукатися до гармидерника - вмовляннями.

"Патрульні поліцейські намагалися вгамувати чоловіка розмовою й неодноразово попереджали, щоб чоловік заспокоївся. Але громадянин продовжував поводитися агресивно, не реагував на заклики поліцейських кинути ножі й не чинити опір. Якоїсь миті чоловік раптово став наближатися до патрульних, тримаючи ножі у руках, тим самим скорочуючи відстань до поліцейських", - розповідає т.в.о. керівника управління патрульної поліції в Чернігівській області Департаменту патрульної поліції капітан поліції Денис Грищенко.

І вже тоді патрульні перейшли від слів до найсуворішого примусу - табельної зброї . Мешканці під'їзду кажуть, що чули не один постріл.

Чоловік помер іще до приїзду "швидкої". Сусіди кажуть, що небіжчик зі співмешканкою ніколи не були зразковою родиною.

Новини України: у Чернігові патрульний застрелив чоловіка з ножами в руках

Новини України: у Чернігові патрульний застрелив чоловіка з ножами в руках

За їхніми словами, він сам був інвалідом - у нього була шизофренія. Він часто лежав у психлікарні, батьки померли.

Чи правомірно застосовували зброю правоохоронці - тепер з'ясовують слідчі Державного бюро розслідувань.  Доля патрульного екіпажу буде зрозуміла вже за його результатами. Патрульні, за інформацією ТСН  - від роботи поки що не відсторонені.

За пять років від часу створення патрульної служби - це третій випадок застосування зброї чернігівськими правохоронцями. Останній - став фатальним для нападника.