Чоловік, якого модель із оголеної фотосесії у Дубаї звинувачує в зґвалтуванні, заявив про вимагання грошей

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чоловік, якого модель із оголеної фотосесії у Дубаї звинувачує в зґвалтуванні, заявив про вимагання грошей

Чоловік, якого модель звинуватила у зґвалтуванні, розказав свою версію подій.

Модель із Дніпра, котра брала участь в оголеній фотосесії в Дубаї та заявила, що її в Україні побили та зґвалтували, нібито вимагала від чоловіка, котрого вона звинувачує у насильстві, 5 тисяч доларів.

Про це він розповів у коментарі ТСН.ua.

Як зазначив чоловік (він попросив не вказувати його ім’я), він не торкався до Наталії Чуприної того дня, і це свідчать поліцейські протоколи, котрі правоохоронці склали одразу після заяви дівчини про насильство.

Дівчину запросили у гості, де вона розповіла про фотосесію у Дубаї

"Того дня ми сиділи в гостях у мого знайомого, ми випивали і вирішили запросити до себе Наталію. Раніше я її не бачив. Вона приїхала, пила шампанське. Вона почала розказувати про те, що вона була у Дубаї, де її затримували на цьому балконі. Я їй сказав, що не вірю, бо де вона, а де Дубаї. Тоді вона показала тату та фото з Дубаю, де справді, це була вона. Потім я запитав її, для чого їй це потрібно. Вона молода дівчина, їй десь 22-23 роки. Далі Наталія вжила наркотики і вона почала бігати по двору, спочатку плакала, потім сміялась, каталась по траві. Потім вона зателефонувала до свого батька, де почала просити його, щоб той її забрав, бо її нібито тут били", - сказав чоловік.

Чоловік із Дніпра переконує, що він нібито поспілкувався із вітчимом дівчини і той йому розповів, що у неї часто трапляються подібні напади.

"Я вихоплюю у неї телефон і починаю спілкуватись із її вітчимом. Кажу, що Наталію ніхто не чіпає і я не розумію, що з нею відбувається після того, як вона вжила якісь наркотики. Її батько сказав, що це правда і через це її мати вигнала Наталію з дому. Бо донька поводилась неадекватно, а їй було соромно перед сусідами. Батько також мені розповів, що у неї шизофренія і вона лікувалась у психіатричній лікарні. Я запитав, що з нею робити. Той порекомендував мені почекати, коли вона стане адекватною. Через 20-30 хвилин усе минуло. Я її запитав, чому вона підставляє мене перед батьком. Уже була 23 година, Наталія захотіла залишитись, бо зранку мала їхати до Києва. Ми їй постелили в окремій кімнаті. Потім вона кудись вийшла і через 10-15 хвилин Наталія знову почала істерити. Вона бігала, плакала, сміялась. Я їй сказав, що цього нікому не треба і запропонував їй їхати додому, але вона не захотіла. Тоді я закрив хвіртку, а Наталія залишилась надворі. Через кілька хвилин я почув стук в хвіртку – це Наталія приїхала з поліцією. Ті мені пояснили, що до них надійшло повідомлення про зґвалтування", - сказав чоловік, коментуючи слова моделі про зґвалтування.

За словами чоловіка, його та Наталію спочатку оглянули правоохоронці, а потім і медики, проте ознак зґвалтування ті не виявили. А на Наталію нібито склали протокол за неправдивий виклик поліції. Чоловік додає, що у нього є всі документи та скриншоти, котрі підтверджують його слова. 

ТСН.ua

Чоловік стверджує, що його хотіли посадити до в’язниці та пропонували "відкупитись" від криміналу

Проте історія на цьому не закінчилась. За словами чоловіка, модель його почала шантажувати та вимагати нібито за закриття справи 5 тисяч доларів. Через це він звернувся до київського ДБР, проте коли ті погодились розслідувати вимагання, то справу про зґвалтування нібито уже видалили із Єдиного реєстру досудових розслідувань.

"Через тиждень у суботу до мене зателефонували із поліції. Наступного дня, у неділю, я їй зателефонував і запитав, чого вона від мене хоче. Вона говорить, дай мені грошей. Я їй сказав, що грошей вона від мене не отримає. Далі мене запросили у поліцію до начальника карного розшуку. Я йому пояснив ситуацію, він сказав, що все розуміє і дав мені номер адвоката. Я зустрівся із цим адвокатом, розказав ситуацію. Той мені запропонував телефонувати Наталії та спробувати із нею домовитись. Я при ньому телефоную до неї, вона скидає дзвінок і пише, що всі питання сюди та скидає мені номер. Я зателефонував на той номер, мені цей чоловік запропонував спілкуватись із нібито адвокатом Ярославом. Той мені сказав, що цей номер належить саме тому чоловіку, який це все і почав. Він виявився високопосадовцем із Дніпра. Через три години після зустрічі мені перетелефонував Ярослав, він сказав, що мені передали, що буде 5 тисяч доларів, і питання буде закрите. Далі я зателефонував до ДБР у Київ. Там мені запропонували написати заяву, щоб вони змогли взяти цього адвоката на хабарі. Я написав цьому Ярославу, що займаюсь питанням. Далі працівники ДБР зайшли у базу та побачили, що проти мене немає ніякого кримінального провадження. Через 15-20 хвилин Ярослав мені прислав повідомлення, що він зі мною більше не спілкуватиметься", - сказав чоловік.

ТСН.ua звернеться з інформаційним запитом до поліції з проханням роз'яснити ситуацію, що склалась.

Нагадаємо, дівчата влаштували еротичну фотосесію на балконі хмарочосу в районі Dubai Marinа. Історія набула широкого розголосу, адже в Об'єднаних Арабських Еміратах діють жорсткі правила моралі. Особливо вони стосуються зовнішнього вигляду. 13 квітня українські полонянки нарешті повернулися додому.

Новини України: дівчата, що фотографувалися оголеними в Дубаї, перебували 10 днів у в`язниці

Новини України: дівчата, що фотографувалися оголеними в Дубаї, перебували 10 днів у в`язниці

 

Наступна публікація