Чому річка Либідь у Києві стала отруйно жовтою: оприлюднено результати аналізу проб води

Чому річка Либідь у Києві стала отруйно жовтою: оприлюднено результати аналізу проб води

Фото: Клуб корінного киянина

Проби характеризуються досить високим вмістом іонів амонію та аміаку, а також фенолів.

У Києві річка Либідь забарвилася в отруйно жовтий колірТСН.ua звернувся в Управління екології та природних ресурсів КМДА, там повідомили про результати аналізу проб води, що були відібрані з її русла.

Начальник Управління екології і природних ресурсів КМДА Олександр Возний розповів нам, що інспектори КП "Плесо" обстежили ріку одразу після повідомлення про її забруднення 11 травня. Проби для аналізу брали поблизу станції метро "Видубичі" (Столичне шосе - вул. Промислова). Аналіз здійснив Всеукраїнський  державний науково-виробничий центр стандартизації, сертифікації та захисту прав споживачів. 

"Результати свідчать про відхилення від норми за показниками запаху, каламутності та вмісту фенолів. Також проби характеризуються досить високим вмістом іонів амонію та аміаку. Перевищення зазначених параметрів може свідчити про можливе потрапляння у водойму забруднених стічних вод. Ймовірно, скид, зафіксований активістами на фото, був зроблений будівельною технікою, що працює поруч. Працівники КП "Плесо" вручили представникам будівельної компанії акт-вимогу про приведення ріки до належного санітарно-технічного стану", - розказав Возний у коментарі ТСН.ua.

Міський чиновник додав, що в Управлінні екології та природних ресурсів продовжують моніторити стан справ із річкою Либідь.

Нагадаємо, у Київській області, під Обуховом, у селі Григорівка виявили сміттєзвалище площею 1 гектар. Територією сміттєзвалища бігають свині та кози, лежать трупи тварин. Через село протікає річка Красна. Після розголосу у ЗМІ зі звалища почали прибирати сміття.

У Києві пожовтіла річка Либідь: що стало причиною – "Секретні матеріали"

У Києві пожовтіла річка Либідь: що стало причиною – "Секретні матеріали"

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5842
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація