Цькувала підлеглих і привласнювала премії: за розслідування щодо завідувачки дитсадка у Рівному взялася поліція

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Цькувала підлеглих і привласнювала премії: за розслідування щодо завідувачки дитсадка у Рівному взялася поліція

Getty Images

Із закладу за 5 років звільнилось 50 виховательок.

У цькуванні підлеглих звинувачують вихователі та батьки завідувачку дитсадка у Рівному. Стверджують, що керівниця змушувала працівників віддавати їй нараховані премії. А кого мовляв не влаштовувало, то були звільнені. Відтак за 5 років, розповіли у мерії, у дитсадку змінили півсотні працівників. І нині за розслідування вже взялася поліція.

Про це йдеться в ТСН.16.45.

У дитсадку «Соняшник» насправді не все так сонячно. «Йдеш на роботу – плачеш, там психологічно дуже важко», - каже Наталія

Колишні вихователі та батьки нинішніх вихованців зібралися публічно розповісти, що роками у стінах дитсадка замовчувалося. «Її основна мета – принизити людей, принизити і показати своє «я»», - так каже про завідувачку садочка жінка.

Вихователька Наталя Пупова пішла з роботи, бо її начебто при всіх звинуватили у недосконалості знання української.  «Можливо й прослизнув той русизм, коли мені перший раз було сказано, я вже настільки відточила свою мову», - розповідає колишня вихователька.  

Утім, батьки вмовили повернутися жінку на роботу до їхніх дітей. Та майже одразу виховательку знову викликали на килим. В день народження Наталі їй дали одразу дві догани і поставили ультиматум. « Або ви звільняєтесь самі, або ми звільняємо вас примусово за цими доганам», - розповідає Наталія.

Батьки вихованців Наталі пішли скаржитися на це в управління освіти і мерію. Там призначили службове розслідування. «Безпідставно фактично в той же день виписали догани і в той же день звільнили. Факти, які так би мовити, були витягнуті з пальця», - повідомляє міський голова Рівного Олександр Третяк.

Завідувачку відсторонили, розпочали розслідування і з'ясували - лише за останній рік в садочку змінилося 10 працівників, а за 5 років – пів сотні. І все за керівництва однієї завідувачки.

Довелося під час службового розслідування залучати і поліцію. Бо з’явилася інформація - премії, що нараховувались працівникам, нібито частково поверталися готівкою керівництву закладу. Про які суми йдеться наразі не кажуть. «Першочергово слідчі підготували клопотання про витребування документів для призначення експертиз, також будуть спілкуватися із учасниками подій», - розповідає речниця Нацполіції Рівненщини Катерина Загурська.

Новини України: у Рівному завідувачка дитсадка потрапила в скандал – жінка забирала премії у колег  

Новини України: у Рівному завідувачка дитсадка потрапила в скандал – жінка забирала премії у колег  

Про кримінал колишні виховательки на камеру говорити не хочуть. Як Наталя Данильчук, що 5 років тому теж працювала в цьому садочку вихователькою. Вона написала заяву на звільнення через цькування.

Завідувачка все заперечує, ані вона, ані адвокат коментарів не дають. Її наступниця - ексголова профкому, стверджує, що на керівницю зводять наклеп.  «Дуже здивована цією ситуацією. Все надумано, працювати в садочку комфортно всім працівникам», - переконує в.о. директорки дитсадка Оксана Харченко.

Тим часом, кількість тих, хто заявляє про цькування з боку відстороненої завідувачки, збільшується. Публічно заявляти про мобінг вже згоджуються і інші експрацівники.

Наступна публікація