Дамба Хаджибейського лиману в Одесі на межі руйнування: чиновники звертатимуться до РНБО

Дамба Хаджибейського лиману в Одесі на межі руйнування: чиновники звертатимуться до РНБО

Дамба Хаджибейського лиману в Одесі на межі руйнування: чиновники звертатимуться до РНБО

Від сьогодні через забруднення санітарні лікарі не рекомендують купатися в морі вздовж усього одеського узбережжя.

Сьогодні чиновники Одеси звітують, що місто було на крок від ще більшої за негоду біди. Під час зливи під загрозою прориву опинилася дамба Хаджибейського лиману. Якби вона не витримала удару стихії, затопило б сусідні будинки та підприємства.

Про це йдеться в ТСН.16.45.

«Рівень Хаджибейського лиману не відповідає нормам і є критичним, тому саме час навіть не тільки національної комісії з надзвичайних ситуацій, але й звернутися до РНБО», - каже заступник міського голови Одеси Павло Вугельман.

Лиш сьогодні вдалось повністю відновити звичний рух транспорту. До житлового масиву Котовського, де живе чверть одеситів, нарешті почали рухатись автобуси та автівки. Напередодні масив був відрізаний від міста через затоплення Пересипу.

Але з пляжами і досі біда. Від сьогодні через забруднення санітарні лікарі не рекомендують купатися в морі вздовж усього одеського узбережжя.

А в одеській лікарні медики рятують чоловіка, якого під час зливи ледь не віднесло у море. Напередодні кадри, зняті випадковим перехожим, змусили хвилюватися всі рятувальні служби Одеси. Чоловіка вважали загиблим і шукали його тіло в акваторії, але той виявився живим.

Йому пощастило, що вижив, але кому дякувати за порятунок не знає. Кадри, як непритомного чоловіка несе потоком дощової води, напередодні облетіли всю країну. Він сам впізнав себе на відео, коли був у лікарні. О четвертій ранку, тоді ще невідомого потерпілого, привезла до медзакладу «швидка».

Вчора його цілий день шукали в акваторії поблизу Аркадії і вже вважали загиблим. Чи сам зміг вибратись з води, чи хтось врятував його, чоловік не пам’ятає. Нині він у відділенні нейрохірургії, в нього травма голови і часткова втрата пам’яті. Про нього відомо лиш те, що він не одесит- приїхав на відпочинок.

«Нам його «швидка» привезла, а хто викликав - не знаємо. Стан його стабільний, він у свідомості, але із журналістами спілкуватись відмовляється», - розповідають лікарі.

Тим часом в Одесі досі ліквідують наслідки негоди. На затопленій вулиці застряг пасажирський автобус. Три десятки відпочивальників, половина з яких – малюки від року до чотирьох, вибратись з водяного полону вони не можуть, а за пів години з вокзалу відходить їхній потяг до Харкова. На суходол човном їх терміново доправляють рятувальники. На автобусі ДСНС з сиреною групу везуть на залізничний вокзал. На потяг усі встигають.

Новини України: в Одесі рятують чоловіка, якого під час зливи ледь не віднесло у море

Новини України: в Одесі рятують чоловіка, якого під час зливи ледь не віднесло у море
Наступна публікація