Дисертація Киви: що кажуть у Раді і МОН про наукову роботу одіозного нардепа

Дисертація Киви: що кажуть у Раді і МОН про наукову роботу одіозного нардепа

Фото: УНІАН

З політика кепкують навіть колеги-нардепи. Бо й тут так само не всі вірять в те, що він сам писав свою кандидатську.

Від захоплення до презирства — такою гамою почуттів колеги зустріли в Парламенті новоспеченого науковця, нардепа "Опоплатформи — За життя" Іллю Киву. Учора він тріумфально захистив кандидатську дисертацію з державного управління. Попри те, що не зумів відповісти на деякі із запитань та незважаючи на прискіпливу увагу громадськості, всі 13 членів комісії одностайно схвалили науковий доробок нардепа, який нерідко ставав об'єктом жартів через свою дивакувату поведінку.

Про це йдеться 27 квітня в сюжеті ТСН.19:30.

Процес перетворення нардепа Киви на науковця став приводом для нової хвилі жартів у соцмережах. Користувачі кепкують над політиком, який не соромиться поводитись брутально. Якось Киву заскочили за перепискою із дівчиною. Відклавши телефон, нардеп став чухатись в інтимному місці просто в залі.

Колеги Киви з фракції ОПЗЖ вважають: нардеп став на похвальний шлях самовдосконалення. Та захоплюються його незворушністю.

На засідання в Раді Кива сьогодні знову йшов у супроводі журналістів та здавався трохи ображеним.

Новини України: як у парламенті зустріли новоспеченого науковця Іллю Киву

Новини України: як у парламенті зустріли новоспеченого науковця Іллю Киву

Кепкують з політика і колеги-нардепи. Бо й тут так само не всі вірять в те, що він сам писав свою кандидатську. Чимало депутатів мають наукові звання. Та навіть вони визнають: купівля наукових звань процвітає. А для політиків вони часто щось на зразок прикраси.

Заступниця наукового комітету Ради Юлія Гришина сім років писала свою докторську дисертацію. А ще вона входить до складу атестаційної колегії Міносвіти, через яку буде проходити дисертація Киви. І простим цей шлях не буде, обіцяє депутатка.

"Через резонанс та враховуючи те, що дисертант не відповів на питання, напряму пов'язані з предметом дослідження, ця робота буде направлена на повторне рецензування. Інша спецрада ще раз перевірить його роботу. Може бути повторний захист. І тільки після цього робота потрапить до атестаційної колегії, де ухвалять остаточне рішення про надання наукового ступеню", — зазначає Гришина.

Щоправда, і репутація самого Міносвіти не те, щоби бездоганна. Його очільника Сергія Шкарлета заскочили на плагіаті, що однак не завадило призначенню міністром.

У Міністерстві освіти наголошують, що атестаційна комісія, яка перевірятиме наукову роботу і її захист, незалежна. І в разі виявлення плагіату чи недостатньої участі кандидата в написанні дисертації, голосування Спеціалізованої вченої ради скасують. А саму Раду, у випадку підтвердження порушень, можуть навіть ліквідувати.

Новини України: МОН заявили, що дисертацію Киви перевірить незалежна атестаційна комісія

Новини України: МОН заявили, що дисертацію Киви перевірить незалежна атестаційна комісія

Нагадаємо, що одіозний народний депутат зі скандалом і "охоронцями-студентами" Ілля Кива захистив дисертацію і став кандидатом наук.

На знак протесту проти цього викладач зі Львова спалив свій диплом кандидата наук.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5181
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація