Дивний збіг: поліція Польщі запевняє, що окрім українських автобусів, ДТП в цьому місці не траплялось

Дата публікації
Перегляди
3746
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Дивний збіг: поліція Польщі запевняє, що окрім українських автобусів, ДТП в цьому місці не траплялось

У поліції розповіли, що справді ситуація ідентична.

Аварія з українцями у Польщі сталась на тому ж місці, де відбулась попередня аварія 6 березня. В результаті ДТП одна людина загинула, ще п’ятеро  зазнали травм, коли український автобус врізався в огорожу і вилетів на узбіччя.

Про це йдеться в ТСН.12.00.

Причини аварії на автостраді А4 у Підкарпатському воєводстві зараз з’ясовує поліція. Говорять про можливі дві: несправність автобусу, або неуважність водія.

Автобус в’їхав у відбійник і перекинувся у придорожний яр. Рятувальники розповіли, що водій, який був за кермом, мав велике щастя - вижив, попри те, що передня частина автобуса була сильно деформована від зіткнення з огорожею автостради. Натомість, за попередніми даними, на місті трагедій загинув другий водій.

У операції брало участь 80 рятувальників, медиків, добровольців. Трьох українців довелося в прямому сенсі випилювати з автобусу, бо були затиснені металевими конструкціями. П’ятеро притомні, але з травмами середньої важкості у трьох лікарнях.

Новини світу: у Польщі сталась смертельна ДТП за участю автобусу з українцями

Новини світу: у Польщі сталась смертельна ДТП за участю автобусу з українцями

Зараз четверо українців, які були у нормальному стані, перебувають у гуртожитку, з ними зустрілися представники нашого консульства. «Аварія сталась на тому ж місці, де попередній автобус розбився кілька тижнів тому. Поліція не може нічого зараз сказати, ведеться слідство. Чи це знову водій проїхав той з’їзд, чи інша ситуація. Але цікаво, що на тому ж самому місці відбулася друга аварія за дуже короткий період», - каже генконсул Василь Павлюк.

У поліції розповіли, що справді ситуація ідентична. Цікаво, що у цьому місці раніше не відбувалися аварії. А тут такий страшний збіг обставин – українські автобуси у тому самому місці перевернулися. Важливо, що ця частина траси після попередньої аварії була повністю відновлена. 

Після попередньої аварії ще 4 особи перебувають у лікарні, дві у відділенні інтенсивної терапії, ще двох планують виписати і транспортувати до України.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аваріі та ДТП
Дата публікації
Перегляди
3746
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація