"Для нас це велике свято": в.о мера Харкова розповів, як місто буде відзначати 9 Травня

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Для нас це велике свято": в.о мера Харкова розповів, як місто буде відзначати 9 Травня

За його словами, в цьому році у Харкові планують провести акцію під назвою "Стрічка пам'яті".

У Харкові готуються до святкування 9 Травня. Про це в прямому ефірі ток-шоу "Право на владу" на 1+1 заявив в.о. міського голови Харкова Ігор Терехов.

"Це свято Перемоги, свято, коли весь Харків святкуватиме цю дату. Тут важливо, щоб були різні думки: 8 травня, 9 травня. Головне — не протиставляти ці дати. Що стосується 9 травня — у нас заплановано дуже багато заходів. Є звичайно карантинні обмеження. Коли в минулому році Геннадій Адольфович (Кернес — Ред.) оголосив про ту акцію ("Безсмертний полк" — Ред), дуже багато харків'ян вийшли на балкони з портретами своїх близьких, людей, які воювали, які здобули перемогу для України, для міста Харкова і побороли фашизм", — заявив Терехов.

За його словами, в цьому році в Харкові планують провести акцію під назвою "Стрічка пам'яті". Терехов попросив надсилати прізвища тих харків'ян, які воювали, загинули у Другій світовій війні. Всі прізвища будуть оприлюднені по телевізору.

"Сьогодні в Харкові проживає 140 тис. людей, які так чи інакше бачили війну. Одні були дітьми, хтось із них воював... Звичайно ми будемо святкувати. Для нас це велике свято", — підсумував в.о. міського голови.

Які заходи відбудуться в Харкові до Дня пам'яті та примирення

Які заходи відбудуться в Харкові до Дня пам'яті та примирення

Раніше в.о. мера Харкова заявив, що пам'ятник маршалу Жукову залишиться в місті.

Підписуйтесь на наші канали в Telegram і Viber.

Наступна публікація