Для порятунку лосихи під Києвом розгорнули спецоперацію: на допомогу прибули рятувальники та ветеринари

Для порятунку лосихи під Києвом розгорнули спецоперацію: на допомогу прибули рятувальники та ветеринари

ТСН.ua

Чи доживе тварина до ранку прогнозів не дають.

У містечку під Києвом стадо лосів забрело до людей на подвір'я. Коли тікали, то молода лосиха вирішила перестрибнути через паркан. Стрибнула невдало і зламала задню ногу. Знесилену тварину на дорозі побачили місцеві жителі. Аби врятувати лося люди підняли усі можливі структури. На допомогу з'їхалися ветеринари, зоозахисники та рятувальники.

Про те, чому лосиху вантажили у будку та яка доля чекає на неї - 2 червня йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Молода лосичка вискочити вирішила через паркан. І, коли стрибала, то напевне ногою гепнула об тин, припускають місцеві. У лосиці відкритий перелом задньої кінцівки. Рану перемотують і фіксують. Тварина і не рухається, бо перед цим їй вкололи знеболювальне.

Щоби лосицю довезти до хірурга, розгорнули цілу спецоперацію. На допомогу прибувають вантажники, рятувальники, ветеринари та зоозахисники. Як перевозити лося - вирішує консиліум.

За операцією з порятунку лосиці стежать місцеві. І плачуть. Бо і тварини шкода, і не має гарантії, що таке не повториться знову. 

Ворзель розташований у зеленій зоні, траса що веде до містечка пролягає через ліс. Звідти під колеса машин лосі вибігають регулярно. І щоразу це закінчується розтрощеним авто і загиблою твариною.

Чому вздовж жвавої траси серед лісу не зведуть паркану, аби тварини зненацька не вибігали - спантеличені місцеві.

Усі ці питання адресують пану, який очолює тутешнє товариство мисливців і з боку спостерігає, як намагаються врятувати лосицю. У своєму лісі, каже, вони ведуть роботу: вздовж дороги ставлять знаки "дикі тварини". Але водії, які б мали пригальмовувати, їх ігнорують. 

Біля нього стоїть головний місцевий ветеринар. Його прогноз - сумний.

Новини України: яка доля чекає на врятовану під Києвом лосиху

Новини України: яка доля чекає на врятовану під Києвом лосиху

"Це травма несумісна з життям. Дика тварина не може на трьох ногах бігати", - говорить він. 

Лосицю тим часом вантажать у будку. Аби по дорозі не стукалася головою, хтось віддає підмостити свою куртку. Потім хтось із сусідів приніс подушку від дивана. 

Лосицю повезли у центр реабілітації для диких тварин. Там їй зробили операцію. Ногу врятувати не вдалося. Чи доживе тварина до ранку прогнозів не дають.

Наступна публікація