Донька військового, якого образили в потязі, звернулася до кривдників: "Бумеранга в житті ніхто не відміняв"

Донька військового, якого образили в потязі, звернулася до кривдників: "Бумеранга в житті ніхто не відміняв"

Чоловік був змушений їхати в тамбурі / Фото: Любов Оліградська

Захисник, якого вигнали в тамбур, їхав додому з фронту, де був від самого початку війни.

Донька військового, який повертався з фронту та провів 7 годин в тамбурі потяга через ганебну поведінку інших пасажирів, передала невеличке звернення до останніх.

Нагадаємо, в поїзді "Укрзалізниці" стався скандал: військового, який повертався зі служби на Донеччині додому - до Києва у відпустку, вигнали в тамбур, бо "від нього погано пахне". Захисник був змушений провести там сім годин.

"Замість того, щоб приймати вдячність від людей, які боронять Україну, дуже "ввічлива" провідниця попросила його вийти в тамбур і спати там, бо від нього погано пахне", - розповіла на своїй сторінці в Instagram засновниця благодійного фонду "Країна нескорених" Любов Оліградська, до якої звернулися родичі постраждалого.

Інцидент швидко отримав розголос у Мережі та на нього відреагували в "Укрзалізниці". На офіційній сторінці компанії заявили, що розібралися в ситуації.

"Військового, який повертався додому, пасажири звинуватили у "поганому запаху" і виставили в тамбур вагона. Наші стюарди недостатньо чітко зреагували на ситуацію і не помітили конфлікту, дозволивши захисникові провести решту подорожі в тамбурі", - повідомили в "Укрзалізниці".

Про ставлення до пасажирів висловилася донька захисника, Любов. Про це вона розповіла в коментарі для ТСН.ua.

"Бумеранга в житті, мабуть, ніхто не відміняв. Ніколи в житті та нікому я нічого поганого не бажаю, засуджує Бог", - сказала нам Любов.

На запитання про те, як довго її батько був на фронті, після чого опинився в потязі з такими пасажирами, дівчина відповіла так: "Я його не бачила від початку війни…"

До цього Любов додала, що зараз вона емоційно виснажена, бо була не готова до такого резонансу, якого набув цей випадок у потязі.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація