“Дрон їх засік": на Львівщині провели в останню путь 32-річного офіцера, який загинув на фронті

Автор
Марія КужикМарія Кужик
Дата публікації
Перегляди
59к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
“Дрон їх засік": на Львівщині провели в останню путь 32-річного офіцера, який загинув на фронті

Загинув офіцер Андрій Филяк

Поховали офіцера в рідному селі Уличне з військовими почестями.

32-річний Андрій Филяк пішов воювати торік у квітні, був командиром танкового взводу 25-ї бригади. Під час виконання бойового завдання на Донеччині отримав поранення, несумісне з життям, йдеться в ТСН.

На подвір’я родини Филяк йдуть натовпи людей, щоб вшанувати односельця-захисника. Дружина розповідає, що в день його загибелі відчула щось лихе, а телефон чоловіка не відповідав. “Я це відчула вночі, страшний біль у грудях, я вже відчувала, що його немає. Зателефонувала до побратимів, сказали, що він загинув”, - розповідає дружина Галина.

Андрію було 32 роки, працював будівельником. Торік у квітні отримав повістку і пішов воювати. Офіцер був командиром танкового взводу. Понад рік захищав Україну в запеклих боях. Загинув 16 травня в селі Новосадове на Донеччині. “Дрон їх засік, якраз вони вийшли з танка, і по них прилетіло, хлопці поранені, а в мого чоловіка дуже важке поранення, несумісне з життям”, - додає жінка.

Без батька залишилося двоє дітей - семирічний син і донька, якій виповнилося всього чотири. Він мріяв, що його діти житимуть у мирній країні, а про любов до родини говорив у кожній розмові і в останній - напередодні загибелі. “Коли мені повідомили вже офіційно, що він загинув, перші слова, що мені сказали - тримайтеся, він вас дуже сильно любив. Всі про це знали. Він усім розказував, як мене любить, і постійно телефонував”, - каже Галина.

У селі Андрія дуже поважали, сусіди кажуть, він був безвідмовний і допомагав завжди. Коли торік для його взводу потрібна була машина - гроші збирало все село. “Андрій людина-душа, ми жили на одній вулиці, то в селі проти нього ніхто поганого слова не сказав. Людина-душа, поможе, підкаже”, - розповідає сусід Андрій.

Читайте також:

Військові з інвалідністю не терплять жалю до себе і непроханої допомоги: як правильно з ними спілкуватись

Гра у війну мілітарі іграшками: коли батькам варто насторожитись

На Вінниччині вшанували 23 спецпризначенців, які загинули торік на базі під ракетним обстрілом: навідника ще шукають

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Дата публікації
Перегляди
59к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація