Гілки літали наче сірники: у Вінниці буревій завдав шкоди і травмував жінку

Гілки літали наче сірники: у Вінниці буревій завдав шкоди і травмував жінку

У місті десятки повалених дерев, гілляки падали на припарковані автівки.

Майже півтори сотні знеструмлених населених пунктів. Грозовий фронт накрив більшу частину України. Деревопад стався у Вінниці, там навіть є потерпіла від падіння старої вишні.

Про це повідомляє кореспондент ТСН Валерій Кузнєцов.

Зараз у Вінниці вщух буревій, але те, що було напередодні, дійсно вражало. Гілки у повітря здіймало наче сірники. У одному дворі, в спальному районі, повалене дерево травмувало 70-річну жінку. Пенсіонерка поливала квіти, як раптово налетів вітер і стара вишня впала просто не неї. У пані Лідії переломана нога, нині вона у лікарні.

«Зірвало, воно впало на неї, вона з відром йшла, впала, видно, що ногу перемотали», - розповідає сусід.

Буревій налетів на місто пізно ввечері. У місті десятки повалених дерев, гілляки падали на припарковані автівки. Вітром зривало дахи з будинків.

На водоспади перетворились і вулиці Хмельницького. Вітер валив дерева на дроти електромереж, а потоки води ринули у двори і позаливали усе навкруги. Відео потопу хмельничани викладали у Мережу. Фільмували і град розміром з горіх. Зливова каналізація так кількості опадів вкотре не витримала. Під час сильних злив у місті вже традиційно топить середмістя. Наробила негода лиха і області, без світла там більше 40 населених пунктів.

Потужний буревій пронісся Буковиною. Місцеві кажуть, там сотні повалених дерев, переважно на автодорогах. Тому проїзд між населеними пунктами ускладнений. 

У містах прибрали дерева та повідкачували воду. І готуються до нового нападу стихії. Бо синоптики прогнозують знову грози із градом та шквальним вітром. Рятувальники закликають людей триматися подалі від високих дерев.

Новини України: у Вінниці сильний вітер повалив дерева, від падіння вишні постраждала жінка

Новини України: у Вінниці сильний вітер повалив дерева, від падіння вишні постраждала жінка

Повʼязані теми:

Наступна публікація