Go_A із "Євробачення-2021" в аеропорту зустрічали журналісти, фанати та кіт солістки гурту

Дата публікації
Go_A із "Євробачення-2021" в аеропорту зустрічали журналісти, фанати та кіт солістки гурту

Go-A Band / Facebook

Українські артисти не виключають, що можуть заспівати разом із переможцями конкурсу від Італії.

Учасник на "Євробаченні-2021" гурт Go_A вже вдома.

Про це 23 травня йдеться в сюжеті ТСН.Тижня.

Втомлені, але щасливі вони розповіли, що ще під враженнями від цьогорічного пісенного конкурсу. А учасники та і Європа під враженнями від них. Кажуть, те, що глядачі віддали їм друге місце, для них важливо та показово, і це найцінніша підтримка.

"Так, ми насправді трошки втомлені, але задоволені, класна поїздка. Ми робимо музику для людей, і те, що ми зробили, було круто!".

Здружилися учасники гурту з цьогорічним переможцем з Італії, і кажуть, не виключено, що у майбутньому вони заспівають разом.

Творчих планів у гурту Go_A теж багато. Кажуть, навіть у номері працювали над новими композиціями і цьогоріч ще точно нас усіх здивують.

Сьогодні ж плани – доїхати додому, обійняти рідних та відпочити.

Солістка гурту Катерина Павленко розповідала, що перше, що хоче зробити вдома, це обійняти свого кота. Щоправда, це бажання здійснилося швидше - улюбленця на ім’я Котик привезли просто до дверей аеропорту. У самому терміналі "Борисполя" через карантин гурт зустрічали лише журналісти, а от рідні, та зо пів сотні фанатів, з квітами, кульками та прапорами вітали Go_A уже на виході з аеропорту, зустріли оплесками та їхньою ж піснею.

Новини тижня: як у "Борисполі" зустрічали український гурт Go_A

Новини тижня: як у "Борисполі" зустрічали український гурт Go_A

 

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Email
Наступна публікація