До чого тут DZIDZIO: Влад Сорд пояснив, що змусило його піти на акцію протесту під ОП

Дата публікації
Перегляди
1291
Поділитись:
WhatsApp
Viber
До чого тут DZIDZIO: Влад Сорд пояснив, що змусило його піти на акцію протесту під ОП

Фото: Право на владу

Письменник відмовився відповідати, чи дійсно він побив вікна у дверях будівлі ОП.

Учасник акції біля ОП, ветеран і засновник видавництва "Будинок Химер" Влад Сорд (Владислав Гранецький-Стафійчук — справжнє ім'я), якого суд відправив під цілодобовий домашній арешт, розповів, що змусило його вийти на акцію протесту під Офіс президента.

Про це він сказав 25 березня у прямому ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1".

"Я розповім, як почалася ця історія, і ви самі зробите висновки. Ми, як видавництво "Дім химер", займаємося відстоюванням активної своєї громадянської позиції. Бачачи всю цю несправедливість, яка почалась коїтись в країні, ми підтримали Сергія Стерненка і Андрія Антоненка, решту політв'язнів власною гривнею. З кожної проданої нашої книжки 10% ми перераховуємо дружині Антоненка. Як учасник Революції Гідності, як ветеран, я просто не мав достатньо совісті сидіти на місці, на дивані і обмежитися тільки цим. Я і раніше був присутній на багатьох акціях, під багатьма судами я був. І цього разу це було просто не виключення", — зазначив Влад Сорд.

Він спростував поширену раніше у ЗМІ інформацію про те, що був знайомий особисто з Сергієм Стерненком.

"Ми може десь бачились колись раз чи два в житті максимум. Ми не координувалися з друзями, не домовлялися, що ми будемо їхати конкретно кудись там і так далі. Це виявилось все спонтанно. Я взяв квиток з Вінниці і поїхав туди. В мене був квиток в той же день назад. І там вже ми зустрілися з багатьма. Там я побачив багато знайомих обличь. Тому що багато свідомих людей, особливо серед тих, хто достатньо читає", — розповів підозрюваний у хуліганстві.

Письменник відмовився відповідати, чи дійсно він побив вікна у дверях будівлі ОП.

"Що стосується звинувачень, то якщо ви маєте на увазі розбиті вікна, я за порадою адвоката не можу коментувати саме цей епізод. Але, якщо вам цікава моя власна думка, то чоловік, якого ви бачите на відео, він схожий однаково на мене, на Дзідзьо (український співак DZIDZIO — Ред.) і ще на тисячу різних бородатих чоловіків в чорних курточках", — запевняє Сорд.

У письменника в прямому ефірі відбулася перепалка із заступником міністра внутрішніх справ Антоном Геращенком.

 • Геращенко: Навіщо вікна було бити, чим воні винні?
 • Сорд: А ви вважаєте, що це конкретно я побив вікна, правильно? Будемо розбиратися.
 • Геращенко: Напевно, Дзідзьо.
 • Сорд: Ну от так, я ж так і кажу.
 • Василь Вовк (експерт з питань державної безпеки): Які мотиви були ваші, коли ви били вікна? На сьогодні позиція ваша в захисті в кримінальному провадженні, що то були не ви?
 • Сорд: Так, звісно.
 • Вовк: Тобто вже позиція така, що то не ви били вікна, правильно я розумію?
 • Сорд: Це лінія захисту і це порада адвоката.
 • Вовк: А били ви вікна чи ні?
 • Сорд:  Я не можу відповідати на запитання, але загалом я відповім. Справа в тому, що це зробили не конкретні люди, не ті люди, яким повручали підозри. Це зробив народний гнів.
 • Геращенко: Перепрошую, але підозри на народний гнів у нас не виписано.

Хто насправді бив вікна на Банковій і до чого тут Дзідзьо – коментар Влада Сорда

Хто насправді бив вікна на Банковій і до чого тут Дзідзьо – коментар Влада Сорда

Нагадаємо, що учасника акції біля ОП Влада Сорда суд відправив під цілодобовий домашній арешт. За версією правоохоронців, саме він розбив вікна в дверях будівлі Офісу президента під час акції протесту.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1291
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація