Хлопчик, якого підстрелив полковник у Житомирській області, переніс вже дві операції

Хлопчик, якого підстрелив полковник у Житомирській області, переніс вже дві операції

Лікарі задоволені результатом, але попереду реабілітація.

Данилко, який напередодні був доправлений санавіацією до Києва, після кульового поранення, яке йому випадково завдав гість-військовий, в реанімації. Лікарі столичного «Охматдиту» провели хлопчику вже дві операції. Наразі він у стабільно важкому стані.

Про це журналістам ТСН розповів медичний директор лікарні "Охматдит" Сергій Чернишук.

Наскрізного вогнестрільного поранення черевної порожнини з численними ушкодженнями внутрішніх органів Данилко зазнав удома. В нього нібито випадково поцілив друг батька - військовослужбовець. Бабуся хлопчика запевняє, що чоловік вчив онуків прийому з відбирання зброї у противника.

Спочатку пораненого Данилка шпиталізували до міської лікарні, але згодом санавіацією доправили до столичного «Охматдиту». Операцію на хребті йому провели напередодні ввечері. Медики кажуть, ніч для стану дитини минула без ускладнень. І хлопчику провели вже другу операцію - на черевній порожнині. «Вчора була проведена перша операція, вона проводилась на хребті. Сьогодні зранку після консиліуму хірургів було прийнято рішення взяти в операційну і була проведена друга операція на черевній порожнині. Вона вже закінчилася. Пройшла також успішно. Хірурги задоволені результатом», - зазначив лікар.

Лікарі зазначають, що зараз на дитину чекає період реабілітації та інтенсивної терапії і зараз все вирішуватиме час. «Поки що казати про загальний результат зарано, але проведеними операціями ми в принципі задоволені», - додав медик.

Тим часом обрали запобіжний захід чоловіку, якого підозрюють у тяжкому пораненні 9-річного хлопчика. Військовий перебуватиме під цілодобовим домашнім арештом.

Повʼязані теми:

Наступна публікація