Імовірне постачання до ЗСУ неякісної техніки: ДБР провело обшуки в "Кузні на Рибальському" та "Богдан Моторс"

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Обшуки пов'язані зі справою про закупівлю Міністерством оборони неякісної військової техніки за завищеними цінами.

Слідчі ДБР провели обшуки на підприємствах, які пов'язують з експрезидентом Петром Порошенком. Йдеться про завод "Кузня на Рибальському" та підрозділи компанії "Богдан Моторс".

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Силовики підозрюють, що впродовж 2015-2019 років Міністерство оборони України закуповувало на цих заводах неякісну і врази дорожчу військову техніку. Йдеться про триста медичних автомобілів, вісімсот МАЗів, а ще броньовані катери, які поставляли до ЗСУ.

Слід зауважити, що це вже не перший скандал навколо заводу "Кузня на Рибальському". За даними слідства, у 2018 році прикордонники там придбали бойові модулі втричі дорожче ніж планували. І того ж року Петро Порошенко продав "Кузню" Сергію Тігіпко за триста мільйонів доларів.

"Вказані слідчі дії пов'язані із ненаданням суб’єктами господарювання необхідної документації. Мета обшуків досягнута", - прокоментувала речниця ДБР Ольга Чиканова.

На заводі обшуки не коментують. А от у компанії "Богдан Моторс" наполягають, що поставляли українським військовим лише якісну техніку. 

"Богдан Моторс" чітко спростовує всі ці заяви. Впродовж 2015-2019 років військова техніка, яка постачалася до ЗСУ, повністю відповідала вимогам військових", - запевнив начальник управління зв'язків із громадськістю автомобільної компанії "Богдан Моторс" Юрій Повх.

Новини України: силовики проводять обшуки на підприємствах, які пов’язують з Петром Порошенком

Новини України: силовики проводять обшуки на підприємствах, які пов’язують з Петром Порошенком

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber

Наступна публікація