Інфікувалася коронавірусом і народила двійню: у Києві виписали з пологового породіллю

Інфікувалася коронавірусом і народила двійню: у Києві виписали з пологового породіллю

Її зустрічали інші діти.

У столиці з пологового виписали породіллю, яка захворіла на COVID-19 і потрапила до лікарні з 90% ураження легень. Після двох тижнів перебування в реанімації на ШВЛ, жінка народила двійню.

Про це йдеться в випуску ТСН 19:30.

В неї народилися дівчинка та хлопчик, в якого теж був позитивний тест на коронавірус. Рятували їх медики місяць. І от сьогодні забирати маму і маленьких Марка та Маргаритку приїхали старші братики та сестрички.

Юлію на тридцятому тижні вагітності поклали на збереження в обласну лікарню без коронавірусу - показав тест. А потім сусідка по палаті занедужала, й інфекцію підхопили всі. Уже з коронавірусом її перевели в іншу лікарню. Стан стрімко погіршувався. І вже за тиждень після діагностування коронавірусу в неї було вражено 90% відсотків легень. У критичному стані вагітну доправили до київського центру перинатальної медицини. 

Понад двох тижнів вона була на штучній вентиляції легень, далі було розродження, коли могли дозволити пологи. Щоби не втратити дітей. Так, на світ з'явилися дівчинка та хлопчик. В одного з дітей теж виявили вірус.

Доньку принесли тільки подивитись, але це додало жінці стільки сил. Як бореться за життя мама і її двійнята - надихало весь медперсонал. 

Сьогодні ж лікарка прийшла дати настанову, бо породіллю з двійнятами, яких рятували місяць, сьогодні здорових виписують додому. А вдома на них чекають ще 12 братиків та сестричок. Найстарша - прийшла мамі на допомогу. 

Забирати додому жінку, що перемогла хворобу і народила двійню, чоловік приїхав разом з іншими дітьми. Лікарі, що проводжали породілю, яка поборола коронавірус, просять відразу не хапатися за хатні справи, бо сили ще тільки починають повертатися. 

Нагадаємо, у Чернівецькій обласній дитячій лікарні рятують шестиденне немовля, яке передчасно народилось у мами, хворої на COVID-19. 

Новини України: у Києві з пологового виписали породіллю із 90 відсотками ураження легень

Новини України: у Києві з пологового виписали породіллю із 90 відсотками ураження легень

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація