Інклюзія та безбар’єрність на знімках: у Софії Київській відкрилась масштабна міжнародна фотовиставка

Інклюзія та безбар’єрність на знімках: у Софії Київській відкрилась масштабна міжнародна фотовиставка

Головною темою виставки є інклюзивність та безбар’єрність у сучасному суспільстві.

У Софії Київській відкрилась фотовиставка "Невидиме життя", основною темою якої є інклюзивність та безбар’єрність у сучасному суспільстві. На світлинах, які представлені просто неба,  ветерани АТО та учасники Євромайдану, самотні пенсіонери і люди з синдромом Дауна.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.Ранок.

Ідея виставки – привернути увагу глядачів до таких цінностей, як повага, прийняття та співпереживання.

"Надважлива тема – це безбар’єрність. Я багато працюю над тим, щоб вона стала більш видимою і я з великим задоволенням спостерігаю, що нарешті останнім часом ця тема все частіше з’являється у суспільному діалозі", - зауважила перша леді Олена Зеленська.

На виставці 10 фотосерій  – серед яких спецпроєкт "Паспорт" відомого українського документального фотографа Олександра Чекменьова. Його світлини з цієї серії публікував американський журнал Time. Роботи він зняв в домівках людей, які не могли вийти на вулицю під час заміни радянських паспортів на українські.

Першими виставку відвідали перша леді Олена Зеленська та прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Виставка триватиме до 25 серпня і вхід безкоштовний.

"Вдале місце і вдалий час. Тому що найближчим часом до України приїдуть дуже багато гостей і цю виставку зможуть подивитися", - каже генеральна директорка Національного заповіднику "Софія Київська" Неля Куковальська.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Новини України: у Софії Київській відкрилась фотовиставка "Невидиме життя"

Новини України: у Софії Київській відкрилась фотовиставка "Невидиме життя"

Повʼязані теми:

Наступна публікація