Капелюхи - тренд цього літа: що пропонують зараз світові і українські модельєри

Капелюхи -  тренд  цього літа: що пропонують зараз світові і українські модельєри

Royal Ascot 2021, День второй / Getty Images

Панамки зараз роблять усі дизайнери світу. 

Чим захистити голову за такої спеки, щоб ще й модним залишитися? Капелюхи -  тренд  цього літа. Їх так багато і таких різних форм та текстури, що обрати дуже важко.

Про це йдеться в ТСН.19.30.

Панамки зараз роблять усі дизайнери світу. На будь-який смак: тряпчані, в'язані, солом'яні. Або силікон, якщо вам треба її під дощ Окрім панамки в усіх колекціях є капелюхи різної форми та кепки. Тобто, не модного головного убору - цього сезону не існує.

За словами шапельє, зараз модне те, що вам підходить по формі і дивлячись на яку подію ви збираєтесь. Колись Меланія Трамп вдягла капелюх колонізаторів на поїздку до Африки, і отримала багато критики.

Українські шапельє нині не знають вихідних. «Натуральна солома – це завжди хіт. Другий за популярністю білий, молочний відтінки різні. Самий непопулярний колір – це чорний», - каже дизайнер Світлана.  

Панамки, кепки, вечірні капелюшки, і раптом можна побачити неочікуване – пілотки. Яна створила новий бренд, який не надто захищає від сонця, але став супер популярним. На створення однієї пілотки іде щонайменше пять днів.

Новини України: як обрати капелюх та зав'язати тюрбан аби врятувати голову від спеки

Новини України: як обрати капелюх та зав'язати тюрбан аби врятувати голову від спеки

Не менш популярним цього сезону є у тюрбан - завязана хустка. Щоправда, зав'язувати його багато хто идеально не може. Тому у Яни в розробці вже зав'язані тюрбани. «Взяти надіти і піти, не думати про те, куди цей хвостик заховати і як розгорнути», - каже дівчина.

Дизайнерка наполягає - личить усім. І дуже добре захищає від спеки.

Наступна публікація