Карантин у Європі: в Іспанії дозволили кориду, в Англії провели концерт, а німці знову залишаться без фестивалю пива

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Карантин у Європі: в Іспанії дозволили кориду, в Англії провели концерт, а німці знову залишаться без фестивалю пива

Associated Press

У Франції продовжує діяти комендантська година.

У Європі карантин потроху послаблюють. В Австрії відкриваються магазини, у Франції – школи, а от в Іспанії вже навіть відбулася перша корида.

Про це 3 травня йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Німеччина

Через пандемію коронавірусу в Німеччині другий рік поспіль відмовляються проводити традиційний баварський пивний фестиваль "Октоберфест". Влада каже, проведення фестивалю неможливе, бо навряд чи хтось із відвідувачів дотримуватиметься дистанції. А тим паче, питиме пиво у масці.

Іспанія

Перший бій з часів пандемії. На мадридській арені знову вирують емоції. Корида повертається. Але з певними обмеженнями. Заповненість арени не більше ніж на 40%, тобто лише 6 тисяч глядачів. Кожен має сидіти винятково на зазначених місцях й ані на хвилину не знімати маски.

Інші масові заходи в Іспанії все ще заборонені. Приміром, футбольні матчі можна проводити лише без глядачів, на порожніх стадіонах.

Новини світу: Німеччина скасувала "Октоберфест", а в Іспанії провели кориду - яка епідситуація в Європі

Новини світу: Німеччина скасувала "Октоберфест", а в Іспанії провели кориду - яка епідситуація в Європі

Англія

У Ліверпулі пішли на експеримент – там дозволили концерт за участю кількох музичних груп та з 5 тисячами глядачів. Причому, масковий режим необов’язковий. Гуляти можна було й без дотримання дистанції. Щоправда, одна вимога таки була – свіжозроблений негативний тест на COVID.

Та усе ж цей концерт став винятком із правил. Поза межами парку збиратися можна групами не більше шести осіб. Й лише за два тижні обіцяють дозволити і великим компаніям до 30 людей.

Франція

Поступово послаблюють карантин й у Франції. Школярам уже можна повертатися за парти. Щоправда, аби уникнути скупчення, учні віком від 13 до 18 років пів тижня навчатимуться у класі, пів тижня – онлайн.

Якщо виявлять бодай одного з COVID, усі знову вимушені будуть піти на тиждень на карантин.

Учителі зізнаються, наразі у них єдина надія – на вакцинацію.

До середини травня у Франції ще діятиме комендантська година від сьомої вечора. Уже за два з половиною тижні влада обіцяє відкрити літні тераси й дозволити гуляти до дев'ятої вечора.

Наступна публікація