Китайська вакцина від коронавірусу CoronaVac: Ляшко розказав, чому прийшло тільки 215 тисяч доз

Китайська вакцина від коронавірусу CoronaVac: Ляшко розказав, чому прийшло тільки 215 тисяч доз

Загалом в Україні очікується поставка 1,9 мільйона доз вакцини CoronaVac.

Китайська вакцина від коронавірусу CoronaVac, яка прибула в Україну, пройде десятиденний лабораторний контроль. Після цього її дозволять використовувати. 

Про це заступник міністра охорони здоров'я і головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко сказав 25 березня в прямому ефірі ТСН.19:30

"В Україну завезли 215 тисяч доз вакцини CoronaVac. Вона потребує двох щеплень. Зараз вакцина пройде десятиденний лабораторний контроль. Якщо після цього її допустять, вона використовуватиметься. Але використовуватимуть чітко ті 215 тисяч доз на два щеплення. Спочатку зроблять перше щеплення, а потім через 24 дні - друге. Стосовно того, чому  прийшло тільки 215 тисяч доз, то це - запитання до компанії, яка її постачає. За несвоєчасні поставки ця компанія сплачує штрафні санкції. Але ми надіємось, що найближчим часом буде виконаний контракт, а це - 1,9 млн доз вакцини", - сказав Ляшко. 

Ляшко додав, що Україна за власні кошти закуповує вакцину проти коронавірусу та очікує на поставки в межах ініціативи COVAX. 

Віктор Ляшко прокоментував ситуацію з вакцинами

Віктор Ляшко прокоментував ситуацію з вакцинами

Нагадаємо, Ляшко пояснив, чим щеплюватимуть українців після того, як Індія зупинить експорт вакцини Covishield. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація