Київський восьмикласник створив пристрій, який допомагає боротись з коронавірусом

Київський восьмикласник створив пристрій, який допомагає боротись з коронавірусом

pixabay.com

Свій винахід хлопець планує удосконалювати на канікулах влітку. 

До 4-х років не розмовляв, а в 13 сам сконструював робота та переміг у світовій олімпіаді дітей-винахідників. Пристрій, створений маленьким вундеркіндом, допомагає боротись з коронавірусом, але хлопчик уже планує його вдосконалити.

Про те, як київський восьмикласник Платон, попри невтішні прогнози лікарів у дитинстві, став переможцем та чи є секрети виховання маленьких геніїв - 23 липня йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сотні кілограмів конструктора з дитинства і ось його винахід - робот - переможець міжнародної дитячої Олімпіади винахідників.

Це нині Платон сам описує і сам коментує свої досягнення. Проте до свого успіху і золотої медалі у Малайзії хлопець йшов через відставання в розвитку і мовленнєві проблеми. Платон не говорив до 4 років. За порадою фахівців, щоб дитина заговорила, мама взялася розвивати дрібну моторику його рук. Допомогли дитячі конструктори.

"Ми просто їздили на море, висипали Lego на килимок і сиділи годинами гралися, гралися, конструювали , є мами які вишивають там, а у мене захоплення як у сина", - розповідає вона.

Мама юного винахідника порахувала – за вкладені у дитячий конструктор гроші можна біло б купити для родини машину. Проте, такі інвестиції у дитячий розвиток окупилися: і сьогодні син – золотий призер міжнародної Олімпіади винахідників

Нині Платону 13-ть , він гарно говорить, грає на піаніно, малює картини, займається програмуванням та робототехнікою. День розписаний погодинно. Мама допомогла все організувати.

Хлопець двічі подавав свій винахід на Олімпіаду і двічі здобував медалі.

Новини України: київський восьмикласник, попри невтішні прогнози лікарів, став винахідником

Новини України: київський восьмикласник, попри невтішні прогнози лікарів, став винахідником

Захопити дитину наукою нині важко, кажуть у Малій академії наук, де хлопець власне і розробляє свої винаходи.

"Ми конкуруємо за увагу дітей з індустрією розваг, будемо реалістами, дітям більш цікаво те, що не вимагає від них будь-яких великих зусиль інтелектуальних", - говорять там.

Головний виклик для юних талантів - це довести свою роботу до кінця, каже науковець. Так, навчання в Малій академії наук Києва відвідують 9 тисяч тисяч дітей, проте лише 10 відсотків з них його завершують.

Сам Платон усе ще чекає свою золоту медаль, що іде з Малайзії до Києва поштою. Свій винахід, який дезінфікує поверхні і допомагає боротись із COVID-19, хлопець планує удосконалювати на канікулах влітку. 

Читайте також:

Наступна публікація