"Клас проблемний": у Львівській області вчителька змусила школяра з'їсти папір та погрожувала відрізати пальця

Дата публікації
Перегляди
35к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Клас проблемний": у Львівській області вчителька змусила школяра з'їсти папір та погрожувала відрізати пальця

Фото: ТСН.ua

Учні розповідають, що раніше вчителька вже ображала школярів.

У селі Солонка, що під Львовом, вчителька інформатики вимахувала над учнем ножем. А все тому, що у хлопця не було ручки, тож педагог порадила семикласнику писати власною кров’ю. 

Про це 17 травня йдеться у сюжеті ТСН.19:30

Урок інформатики для семикласників закінчився колективним переляком. Вчителька погрожувала учню кухонним ножем, а перед тим змушували з’їсти папір.

"Кинули літачок, я підняв його і поклав на парту, вчителька подумала, що то я його кинув і заставила мене його з’їсти. Потім ще побачила, що в мене нема ручки, принесла ніж і сказала, що я кров’ю буду писати, пальця вріжу", - розповів постраждалий школяр Владислав Виборнов. 

Деякі діти сміялися, а деякі, як Анна, добряче налякалися.

"Вчителька пішла в свою каптерку, повертається з ножем, замахнулася, але пальця не потравмувала. Вона бувало нас обзивала: там скотина, кляла нас,  але то що з ножиком, то перший раз", - каже учениця 7 класу Анна Драпінська. 

Новини України: чи залишиться вчителька, яка погрожувала учню холодною зброєю, на роботі

Новини України: чи залишиться вчителька, яка погрожувала учню холодною зброєю, на роботі

Про те що сталося дівчина розповіла мамі, а та написала у шкільному чаті.

"Я особисто вважаю, що це є психологічне насилля над дітьми. Цей випадок бачили в класі 22 дітей, протягом години я попередила директора. Діти буди в шоковому стані, дехто з них, напевно від стресу, почав сміятися. Коли я запитала, чому ви не брали камери і не записували, то дочка сказала, що вчителька забирає в них на уроці телефони. Тобто не було можливості навіть зробити відео або фото", - розповідає мама школярки Людмила Драпінська. 

Саме зі шкільного чату про все дізналися батьки Владислава. 

"Коли він почав розказувати повні очей сльози, дитину трусило дуже сильно, він був стресі. То не є мудро і взагалі, то не є педагогічно. Я думаю, це був той момент, коли вчителька не контролювала свої емоції", - каже мама постраждалого школяра Анна Виборнова. 

Батьки написали заяву до поліції. Сьогодні правоохоронці навідалися у школу. Говорили з педагогами і батьками постраждалого. Завтра опитуватимуть і дітей

"Якщо вина вчительки буде доведена, її буде притягнуто до адміністративної відповідальності. Булінг передбачає штраф від 850 до 1700 гривень або громадські роботи", - каже офіцер громади Роман Таратула. 

Інцидент з вчителькою інформатики в школі намагалися приховати, кажуть батьки Владислава. Класна керівничка кілька днів не відповідала на телефонні дзвінки. Дирекція теж мовчала. Аж до приїзду журналістів

Керівник школи каже, що вчителька інформатики - це хороший педагог з сорокарічним стажем. Тут працює лише пів року, до того викладала у політехнічному коледжі.

"Не зважаючи на те, що вона досвідчений вчитель, що вона має звання педагогічні, я її не захищаю, але треба розібратися так щоби прийняти правильне рішення. Правильне рішення - є друга догана і звільнення. Здали нерви, напевно", - каже директор Солонківської школи Володимир Кіт. 

Вчителька інформатики Надія Богданівна каже, що то був такий жарт. Перед батьками Владислава вибачилася і визнала, що вчинила не правильно, але і виправдовується, мовляв діти зараз не керовані

"Я дуже хочу вибачитися, шкодую насправді за той інцидент. Хай мені Бог простить, але це була спланована провокація, клас ну трошечки такий проблемний", - каже вчителька інформатики. 

З журналістами вчителька спілкуватися не хоче, тікає коридором і зачиняється у класі. Медсестра каже, що в неї підскочив тиск.

Про те що сталося у сьомому класі шкільна психологиня дізналася лише сьогодні, каже мусить вивчити ситуацію і тоді працюватиме з учнями

"Буде позапланова діагностика і корекційна робота, це будуть тренінгові заняття", - розповіла шкільна психологиня Лілія Профета. 

Вчительку уже відсторонили від роботи, завтра засідатиме педрада на якій її планують звільнити.

Нагадаємо, у Кременчуці вчителька ледь не довела учня до самогубства через чипси.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
35к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація