Коханий обіцяв одружитись, а тепер відмовляється: у Рівненській області 16-річна дівчина народила у туалеті

Коханий обіцяв одружитись, а тепер відмовляється: у Рівненській області 16-річна дівчина народила у туалеті

Працівники поліції спілкуватимуться з батьком дитини.

Неповнолітня сама народила маля у вуличному туалеті. І ледь його втримала, щоб не впало у яму. Сталося це на Рівненщині. Пологи почалися передчасно, але родичі стверджують, що не знали, що юнка вагітна. У тому, що сталося, новоспечені баба з дідом тепер звинувачують одне одного. 

Про це 27 серпня йдеться у сюжеті ТСН.19:30

Погрози, прокльони та звинувачення. В якийсь момент здається, що цей чоловік зараз накинеться на жінку. Її доводиться ледь не собою закривати.

Це - колишнє подружжя Андрій та Галина. Розлучилися на початку року. Нині чоловік обдзвонює журналістів. Нібито просить підтримки у захисті неповнолітньої доньки, яка напередодні раптово для рідних стала мамою.

"Дочка родила в туалеті, але зловила дитя. Добре, що зловила, я в шокований", - каже батько породіллі Андрій. 

"Вона спіймала дитину, обняла, замотала в кофту", - каже мати дівчини Галина. 
 
Про вагітність 16-річної Олени, кажуть, ніхто не знав. Галина зізнається, щось запідозрила, коли донька набрала вагу та Олена припущення про вагітність заперечувала. На облік не ставала. А напередодні їй стало зле.

Новини України: неповнолітня дівчина сама народила недоношене маля у вуличному туалеті

Новини України: неповнолітня дівчина сама народила недоношене маля у вуличному туалеті

"Болить живіт, каже зараз прийду, пішла. Потім подзвонила, каже: "Мамо вийдіть", - згадує Галина. 

Доньку пані Галина побачила уже з немовлям на руках. Жінка викликала швидку. Медики забрали породіллю і немовля до Березнівської лікарні. А звідти новонародженого хлопчика терміново у тяжкому стані з переохолодженням та ураженням нервової системи доправили до реанімації у Рівному.

"Пологи на дому, дитина перенесла гостру нестачу кисню. В першу чергу постраждав мозок, дитина незріла недоношена, також постраждали легені", - каже завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених Рівненської обласної дитячої лікарні Сергій Матвіїв. 
 
Виявилося, хлопчик народився на 8 місяці. У всьому, що сталося, новоспечений дід звинувачує колишню дружину. І каже, на неї написав заяву у поліцію. Батько заявляє, що мати недоглядала за донькою, а йому забороняла з нею спілкуватися.  Було чого не пускати, нарікає жінка.

"Не раз дитину бив, не раз мене бив, кидав на ліжко. Мені роздирав рота, носа роздирав, очі видирав", - каже Галина. 
 
І певна, донька мовчала про вагітність, бо боялася батька.

"Він сказав: "Буду знати, що ти вагітна, я тебе заб'ю, або заріжу, або повішу", - каже мати породіллі. 
 
Каже, Олена – донька хороша. Жінка знала, що та зустрічалася з на 9 років старшим хлопцем. Той обіцяв одружитися, а тепер нібито сумнівається в батьківстві.

"Працівники поліції будуть спілкуватися з батьком дитини, чи не було вчинено неправомірних дій відносно неповнолітньої", - каже в.о заступника керівника Березнівської поліції Валерій Цапук. 
 
Нині у поліції проводять перевірку. Ще мають спілкуватися і з молодою мамою. Її ж батькам загрожує штраф - тисяча сто гривень через недогляд за неповнолітньою. А поки між колишнім подружжям розбірки, медики у Рівному роблять усе, щоби врятувати їхньому онукові життя і вже є позитивна динаміка.

"Мозок в нас в дитини живий, це основне, в легенях тоже краще В стабільному стані і молода мама. Від сина не відмовляється і хоче чимшвидше побачити", - каже завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених Рівненської обласної дитячої лікарні Сергій Матвіїв. 

"Я не можу бути порадником, але я думаю, що треба підтримати цю молоду маму. Вона дуже сильно переживає, вона дзвонить, цікавиться станом, а з інших членів сім'ї ніхто не дзвонив і не цікавився", - додає Сергій Матвіїв. 

Водночас уже відгукнулися правозахисники. За бажанням Олени, її з малюком можуть помістити у кризовий центр, де вона отримає і психологічну допомогу. Туди радять звертатися й іншим дівчатам та жінкам, які опинилися в скруті.

Нагадаємо, у Чернігівській області семикласниця чекає на дитину від 17-річного хлопця. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація