Командир зруйнованої "Мрії" зібрав для військових на 4 "пташки": ворогу помстяться за літак

Командир зруйнованої "Мрії" зібрав для військових на 4 "пташки": ворогу помстяться за літак

Безпілотники "Лелеки" дісталися 43 артилерійській бригаді імені гетьмана Тараса Трясила

Донати збирав з усього світу - від 10 гривень і до мільйона.

Збирали на один безпілотник, а зібрали аж на чотири. Командир знаменитої “Мрії” Дмитро Антонов 8 місяців тому оголосив збір на безпілотний літальний апарат "Лелека" для військових. Небайдужі відгукнулися і задонатили. До збору коштів долучився також фонд "Повернись живим". Апарати передали 43-й бригаді, за кілька днів “Лелеки” вже проводитимуть розвідку на Донбасі, йдеться в ТСН.

За авіаційною термінологією чотири кумедні літачки - повноцінна авіаланка. Переважно ці безпілотники військові використовують для аеророзвідки. “Без таких очей ми не зможемо ворога клятущого перемогти. Найкращим способом і ці “Лелечки”, ці пташки зроблять дуже важливий вклад у все це. Ми зробимо набагато більше за допомогою цих літаків, знищимо більше ворога, тому що більше розвідаємо його, дякуємо всім тим, хто відгукнувся”, - кажуть військові.

Нові пташечки дісталися знаменитій 43-й артилерійській бригаді імені гетьмана Тараса Трясила. На озброєнні цих хлопців надпотужні "Піони" - 203-міліметрові артилерійські системи. За допомогою безпілотників військові визначатимуть позиції ворожої артилерії, куди й відправлятимуть свої снаряди.

Збір коштів на “Лелеку” Дмитро Антонов розпочав ще минулого року. Гроші жертвували з усього світу. Долучилося майже 3 тисячі людей - хтось дав десятку, а хтось і мільйон. “Одна людина, це лікар з Анголи, він донатив 30 разів, він задонатив 1 мільйон гривень. Українець, він працює по контракту”, - розповідає Дмитро.

Гасло 43-ї бригади - "Битися, а не журитися". З такими розвідниками бити ворога й справді буде легше, кажуть її бійці і дякують усім, хто скинувся їм на “Лелеки”.

Читайте також:

Байден балотується, але цифри не на його користь: які шанси вдруге обратись найстаршого президента США

У розбомбленому музеї в Куп’янську загинула працівниця, яка лише тиждень тому стала до роботи: подробиці трагедії

Бої за Вугледар: експерт пояснив, що окупанти готують для ЗСУ

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація