Коронавірусне пекло в Індії: що відбувається в охопленій пандемією країні

Коронавірусне пекло в Індії: що відбувається в охопленій пандемією країні

Фото: Associated Press

Індія знову фіксує рекорд з кількості захворювань на коронавірус.

Понад 400 тисяч нових випадків коронавірусу за добу виявили в Індії. Це рекордний показник не лише для країни, а й усього світу. Приборкати хвилю захворюваності Індії не вдається від початку квітня – тамтешній уряд звертається до світу по допомогу.

Про це йдеться у випуску ТСН.19.30 1 травня. 

На військовий аеродром в Кельні прибувають коробки з респіраторами та кисневими генераторами, які Німеччина відправляє до індійських лікарень. Більше 10 країн світу відгукнулись на заклик Індії по допомогу. 

У країні бракує ліжок, ліків та кисню, а цієї ночі на заході країни згоріла вже друга за тиждень лікарня, де лікували хворих на COVID-19. Зірвався балон з киснем. Загинули 18 людей. Вогонь дуже швидко поширився приміщенням, і пожежники не встигли їх витягнути. Ще 31 людину врятували.

Водночас до пунктів вакцинації вишиковуються величезні черги. Попри те, що Індія один з найбільших світових виробників вакцин, щеплення в середині країни відбувається повільно – дозу отримали менше 10 відсотків населення. Днями уряд дозволив вакцинацію для усіх мешканців старше 18 років. Через брак вакцини Індія на невизначений строк призупинила її експорт. А індійський інститут сироватки, який виробляє вакцину CoviShield хоче почати виробництво в інших країнах, щоб виконати свої закордонні контракти.

Новини світу: Індія знову фіксує рекорд з кількості захворювань на коронавірус

Новини світу: Індія знову фіксує рекорд з кількості захворювань на коронавірус

Нагадаємо, раніше в'їзд до України з Індії обмежили до кінця карантину.

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5450
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація