"Кожен засуджував те, що було до нього": Кравчук звернувся до українських експрезидентів

Автор
Олена КапнікОлена Капнік
Дата публікації
Перегляди
3886
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Кожен засуджував те, що було до нього": Кравчук звернувся до українських експрезидентів

Фото: УНІАН

Перший президет пропонує виступити зі спільною заявою.

Перший президент України Леонід Кравчук звернувся до колишніх лідерів країни: Леоніда Кучми, Віктора Ющенка та Петра Порошенка, окрім Віктора Януковича.

В ефірі ток-шоу "Право на владу" 29 квітня він запропонував усім разом виступити зі спільною заявою.

"Щоб ми разом сказали: кожний з нас щось робив добре, але було і погане. Щоб не роздирати українське суспільство, ми разом будемо захищати інтереси України, український народ і допомагати нинішній владі робити те добре, що вона робить добре. От і все. Один цей крок, на мою думку, дав би дуже багато для розуміння людьми, що ми перестали жити за принципом "все, що було до мене, - погане, а все, що я прийшов і роблю - добре". Кожен починав з цього: засуджував те, що було до нього", - наголосив Кравчук.

Звернувся перший глава держави і до експрезидента Порошенка: "Аби, скажімо, сьогодні він і його зброєносці поставили запитання так: "Давайте разом допомагати Україні і не бачити в кожному кроці президента Зеленського тільки погане." Що б він не зробив - тільки погане".

Кравчук переконаний, що тоді історія розпочнеться по-іншому. "Якщо не тільки на рівні президентів, а на рівні народу, на рівні політичних сил і громадянського суспільства ми будемо на перше місце ставити національні стратегічні інтереси України. Все має бути підпорядковане цьому. Той, хто не робить цього, повинен залишитися за бортом влади. Іншого я не бачу", - наголосив він.

Леонід Кравчук звернувся до колишніх президентів України

Леонід Кравчук звернувся до колишніх президентів України

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Дата публікації
Перегляди
3886
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація