Ледь не потонули втрьох: подробиці порятунку дівчинки із каналу в Миколаївській області

Ледь не потонули втрьох: подробиці порятунку дівчинки із каналу в Миколаївській області

Діти самотужки намагались врятувати одну із дівчат, що несла течія.

На Миколаївщині діти купалися у зрошувальному каналі. Коли відкрився шлюз, усі кинулися на берег. А 13-річну дівчинку почало відносити стрімкою течією, вона вибилася із сил і вже пішла під воду. Крики  її друзів почув оглядач каналу і кинувся на порятунок.

Про це йдеться в ТСН.16.45.

Віктор Радченко  саме був  на зміні  у своїй сторожці, коли до нього прибіг місцевий хлопчик. Чоловік кинувся на допомогу. На той момент дівчинка вже вибилася з сил, змагаючись з течією, і пішла під воду.

«Я її взяв за голову, потім за плече, за ногу. І вона поперед мене, і я почав на пальцях, нащупав дно. Почав тягнути. Тільки кажу: «Катя, ты не крутись, бо потонем ми разом», - розповідає чоловік.

Канал хоч і не глибокий -  метр шістдесят – але пливти було не можливо через сильну течію. 70 метрів чоловік виштовхував дитину, змагаючись з потоками води, до місця, де можна вибратися. Адже, уздовж каналу лише слизькі бетонні плити, якими неможливо піднятися.

Дівчинка наковталася води і перелякалася, але здорова. Каже, на цей канал вони ходять часто. «Ми скакали бомбочками, раптом мене почало відносити течія. Мене віднесло на 50 метрів от того місця,  де була.  І тоді я вже не могла. Кричала і мені було дуже важко, захлиналась уже. Я пробувала гребсти, дуже важко було. Страшно було», - пригадує дівчинка.

Брат та друзі намагалися спершу самі врятувати Катю. Але ледь не пішли під воду всі разом. Віктор Радченко каже, купатися у каналі заборонено. Адже, періодично відкриваються шлюзи і в каналі починається сильна течія. Він постійно проганяє звідти дітей. А тепер довелося рятувати. За це отримав нагороду від  надзвичайників.

«Я думаю, кожен би так зробив, як і я», - переконаний чоловік.

Дітей  пан Віктор  відвіз додому і передав батькам. Пообіцяли більше на канал без дорослих не втікати.

Наступна публікація