Лікарі розповіли про стан врятованих прикордонників, які ледь не потонули в озері Тудорове

Лікарі розповіли про стан врятованих прикордонників, які ледь не потонули в озері Тудорове

Один із них затримається в лікарні через травми ніг.

В Одеській області знайшли тіло майора, якого шукали відучора, коли човен з прикордонниками на борту перекинувся в озері Тудорове. Трьом іншим - вдалося дістатись берега і їх гвинтокрилом доправили до лікарні, лікарі кажуть, що загрози життю немає. 

Про це йдеться в ТСН.19.30.

Моторний човен прикордонників, які прямували на патрулювання водойми на кордоні з Молдовою, плив протоками Дністра і Турунчука. Аж раптом поривчастий вітер здіймає велетенську хвилю. «Там як протяг йде і ось хлопці залетіли і потрапили. З Дністра заїхали і потрапили у вітер, там сильна хвиля. Вони з тихого на воду наїхали в озеро на хвилі і високі бокові хвилі спіймали та й все», - каже місцевий рибалка Федір Корніцов.

Аби не потонути у воді прикордонники скидають з себе зброю та усі важкі предмети. Втім на берег ледь дістаються лише троє з чотирьох. На водоймі розгортають пошукову операцію.  Доки пошуковці прочісують водойму, сподіваючись знайти зниклого чоловіка, трьох постраждалих гвинтокрилом доправляють до Одеси. «Три прикордонника які були врятовані, евакуйовані до шпиталю. Троє зазнали переохолодження, в одного травмовані ноги», - розповідають колеги врятованих.

Нині усі троє у шпиталі, загрози життю нема. Найдовше відновлюватися буде прикордонник, який порізав ноги на березі, кажуть лікарі. «Травми нижніх кінцівок, бо він очеретом ходив, загальний стан задовільний, загрози життю немає», - повідомляє  перший заступник начальника Військово-медичного клінічного центру ДПС України міста Одеси Андрій Буркацький.

Новини України: в одному із озер Одеської області знайшли тіло зниклого прикордонника  

Новини України: в одному із озер Одеської області знайшли тіло зниклого прикордонника  

Тим часом на водоймі не припиняється пошукова операція. Озеро, площа якого майже 400 гектарів, обстежують з повітря і прочісують човнами.  Шукати зниклого офіцера допомагають місцеві рибалки та водна поліція. Прибувають і водолази відділу спеціальних дій загону морської охорони. Працювати доводиться в екстремальних умовах. «Видимість нульова. Вітер, сильні хвилі, намул. Проводиться робота з тралення з допомогою сіток, також кішок та магніту», - розповідають водолази.

Опівдні водолази-надзвичайники знаходять речі прикордонників, згодом - їхні автомати з розвантажувальними жилетами. Неподалік з води дістають і тіло 32-річного загиблого майора. Він родом з Вінниччини, останні роки служив у прикордонному відділі «Маяк». За фактом загибелі бійця в поліції відкрили кримінальну справу. Чи можна було уникнути трагедії на озері, нині з’ясовуватимуть слідчі разом з експертами.