Лісові пожежі у Греції, Франції та Каліфорнії: як з вогнем борються в Європі та США

Лісові пожежі у Греції, Франції та Каліфорнії: як з вогнем борються в Європі та США

Фото: Associated Press

У Франції внаслідок лісових пожеж загинули дві людини, а у Калфорнії 10 тисяч людей евакуювали через найбільшу пожежу в історії цього американського штату.

Полум'я стіною і дим, від якого не видно неба — лісові пожежі впритул наблизилися до грецької столиці Афін.

Про це йдеться 19 серпня у сюжеті ТСН.19:30.

Займання стрімко ширяться сосновим лісом. Вигоріли вже тисячі гектарів територій. Жителів прилеглих селищ довелось евакуювати, поки більш як чотири сотні вогнеборців намагаються приборкати стихію. Гасять з повітря за допомогою авіації.

Не вщухають пожежі й на Лазуровому узбережжі Франції. Станом натепер відомо про щонайменше дві жертви. Їхні тіла знайшли в згорілому домі поблизу Сен-Тропе. Іще три десятки людей постраждали. Від початку тижня у Франції вигоріли 7 тисяч гектарів лісу.

Тим часом майже 10 тисяч каліфорнійців змушені поспіхом залишати свої домівки через "Діксі" — найбільшу пожежу в історії цього американського штату. Територія, охоплена полум’ям, за останню добу розрослася до двохсот тридцяти тисяч гектарів. Попри цілодобові зусилля кількох тисяч рятувальників, приборкати вогонь не вдається. Геть вигоріли вже кілька населених пунктів у Каліфорнії. За оцінками місцевих пожежників, у зоні ризику ще 15 тисяч будинків.

Новини світу: лісові пожежі впритул наблизилися до Афін, а у Франції виявили двох жертв вогню

Новини світу: лісові пожежі впритул наблизилися до Афін, а у Франції виявили двох жертв вогню

Нагадаємо, 13 серпня на грецькому острові Евія спалахнула нова пожежа. Цього разу загорілося дещо південніше від району, де нещодавно масштабна лісова пожежа знищила ліси і спалила будинки.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber

Повʼязані теми:

Наступна публікація