Ляшко розповів, чи зможуть подорожувати світом ті, хто щепився китайською вакциною CoronaVac

Ляшко розповів, чи зможуть подорожувати світом ті, хто щепився китайською вакциною CoronaVac

УНІАН

Ляшко переконує, що політики та дипломати роблять все можливе, щоб українці, які щеплені китайською вакциною, могли подорожувати світом. 

Очільник МОЗ Віктор Ляшко розповів, що зустрічався з генеральним директором Європейського регіонального бюро ВООЗ Гансом Клюге, де розмовляв про визнання країнами світу китайської вакцини Sinovac, щоб українці могли безперешкодно подорожувати світом. 

Про це він сказав 8 липня в ТСН.19:30

"У перші дні на посаді міністра охорони здоров'я мене запитували, коли ВООЗ визнає вакцину Sinovac, яку ми використовуємо в Україні. Я обіцяв, що це відбудеться через тиждень-два. Як бачимо, це відбулось і вакцина CoronaVac визнана ВООЗ і на неї можна видавати міжнародне свідоцтво про проведення вакцинації", - пояснив Ляшко. 

Голова МОЗ також додав, що політики та дипломати роблять все можливе, щоб українці, які щеплені китайською вакциною, могли подорожувати світом. 

"В понеділок я був у Брюсселі, зустрічався з генеральним директором Європейського регіонального бюро ВООЗ Гансом Клюге, де ми проговорювали ці речі. Зокрема про міжнародне право, яке передбачає, що подорожувати та перетинати кордони, коли є епідемія, можна за умови повного курсу вакцинації вакцинами, які визнані ВООЗ. Там мене запевнили, що вони працюють з усіма країнами для того, щоб вони швидше визнали вакцини, які визнані зовнішнім регулятором - ВООЗ. Тому звертаюсь до всіх - вакцинуйтесь, а все інше віддайте дипломатам та політикам - ми все зробимо", - наголосив Ляшко. 

План вакцинації: чи отримають 5 мільйонів українців два уколи до кінця літа

План вакцинації: чи отримають 5 мільйонів українців два уколи до кінця літа

Нагадаємо, низка країн відкрили свої кордони для вакцинованих CoronaVac українців

Наступна публікація