Ляшко заявив про перші позитивні ознаки стабілізації кількості COVID-пацієнтів: як мінімізувати ризик повторного зростання

Ляшко заявив про перші позитивні ознаки стабілізації кількості COVID-пацієнтів: як мінімізувати ризик повторного зростання

Ілюстрація / Фото: Associated Press

В Україні поточна смертність у 1,5-2 рази менша за пікові значення окремих країн ЄС.

В Україні з’явились перші позитивні ознаки стабілізації кількості "ковідних" пацієнтів. Проте ризик продовження зростання все ще високий.

Про це заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко на брифінгу 9 листопада.

За словами очільника МОЗ, оскільки ризик продовження зростання захворюваності на коронавірус в Україні, все ще високий, важливо продовжувати нарощувати темпи вакцинації, дотримуватися карантинних обмежень та маскового режиму усіма, включно і з тими, хто отримав щеплення.

"Наразі маємо найбільшу кількість виділених ліжок під "ковід" – 76 401. Із них  зайнято 51 тисяча 926 ліжок. На реанімаційних ліжках перебуває – 3 649 пацієнтів. Сьогодні ми маємо новий сумний рекорд по кількості зареєстрованих летальних випадків серед хворих, яким було діагностовано "ковід" - 833. Ми можемо констатувати, що поточна смертність в Україні у 1,5-2 рази менша за пікові значення 2021 року окремих європейських країн", - сказав Ляшко.

Крім того, голова МОЗ пояснив, що смертність є "відкладеним" показником і може продовжувати зростати впродовж 2-3 тижнів після стабілізації захворюваності.

"Але, безпосередньо кожен з вас може сьогодні вплинути на цей показник. Для цього треба зробити щеплення, що дозволить зберегти своє здоров'я та повернутись медикам до звичного режиму роботи", - зауважив Віктор Ляшко.

Чи впливає вакцинація на вагітність і чому може збитися менструація: відповіді на головні запитання

Наприкінці міністр охорони здоров'я закликав українців дізнаватися інформацію із доказових джерел: "Фейки – це для тих, хто не цінує власне здоров’я".

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber

Безпліддя, "чіпування" і зміна ДНК: 7 міфів про вакцинацію від COVID-19

Безпліддя, "чіпування" і зміна ДНК: 7 міфів про вакцинацію від COVID-19

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Вакцинація від COVID-19
Дата публікації
Перегляди
3004
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація