Маленький фанат "Мрії" започаткував збір коштів на відновлення літака: пілот Антонов обіцяє цілий фонд для донатів

Дата публікації
Перегляди
4473
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
Маленький фанат "Мрії" започаткував збір коштів на відновлення літака: пілот Антонов обіцяє цілий фонд для донатів

Потрощена "Мрія"

Хлопчик жив мрією про те, щоб побувати в найбільшому літаку світу, але росіяни зруйнували всі задуми.

Аби відбудувати “Мрію” – вистачить двох років, щоправда, почати її будівництво можна буде, лише коли закінчиться війна. На заводі “Антонов” уже замислилися про створення благодійного фонду на відновлення “Мрії” і вже навіть знають, яким і від кого буде перший внесок, йдеться в ТСН.

Боді – 16, він живе в місті Ромни на Сумщині та має певні особливості розвитку. Українську “Мрію” він побачив у Мережі, вивчив усе про найбільший у світі літак і про командира екіпажу Дмитра Антонова. Коли почалася велика війна, українська “Мрія”, що перебувала на аеродромі в Гостомелі, опинилася на лінії вогню. Ворог знищив літак. “Ми приховували це від своєї дитини. Ми дуже приховували. Ми знали, що це буде велика трагедія, і всі знайомі мені писали, а я їм пишу – не пишіть”, - розповідає мама хлопчика.

Про знищену “Мрію” Бодя сам прочитав в Інтернеті. Мама каже, він ридав кілька годин, і заспокоїли його лише завдяки пігулкам. Коли сльози висохли, Бодя запропонував мамі план - він попросив її зв'язатися з командиром “Мрії” Дмитром Антоновим у соцмережах, мовляв, йому дуже треба з ним зустрітися. Мама пропозицію сина  серйозно не сприйняла, але знайшла сторінку пілота і написала. “Він тепер постійно говорить, що мама плакала, коли написав Антонов. А я плакала від щастя за нього”, - каже мама хлопчика.

16-річний фанат "Мрії" Бодя

Пан Дмитро не просто відповів, він погодився на зустріч та запросив Бодю на аеродром, де залишається понівечена “Мрія”. Хлопчик настільки був зворушений, що почав молитися за літак. Саме в цей момент замріяний Бодя згадує головну мету своєї зустрічі з Дмитром Антоновим. У мами в сумці - гроші, які він весь цей рік збирав на відбудову “Мрії”. “На літак “Мрія”, тримай, на ремонт “Мрії”. Візьми мене будувати “Мрію”, будь-ласка”, - просить хлопчик у пілота.

Пан Дмитро ніяковіє, каже, саме зараз він займається створенням благодійного фонду для відбудови “Мрії”. “Це буде перший реальний внесок. От тільки фонд відкриється – обов'язково будуть ті гроші внесені туди, і це буде від тебе”, - каже Антонов.

“Всі розуміють – війна. Війна, будувати не будемо. Але можна будувати на папері, робити проєкт, і це саме той час, коли цим займатися можна. А коли війна закінчиться, то я вважаю, якщо до того часу все вже буде зроблено, саме необхідне, саме будування – два роки, три роки можна все зробити”, - додає він.

Пан Дмитро обіцяє, що її обов'язково відновлять, і мрія Боді про “Мрію” здійсниться.

Читайте також:

Залишки ракет просто у дворах: село за 10 кілометрів від РФ постійно під ударами

Добровольцям на передовій Донеччини нищити ворога допомагає “Крокодил”: влучають в те, що сховано подалі

Умови справжньої операційної: унікальну машину для порятунку бійців змайстрували благодійники

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація