Марш захисників, авіація у небі і парад на Майдані: як Україна святкувала 30-річчя Незалежності

Марш захисників, авіація у небі і парад на Майдані: як Україна святкувала 30-річчя Незалежності

Фото: УНІАН

На початку урочистостей президент Володимир Зеленський вручив нагороди.

Сьогодні Україна святкує 30 років незалежності. Марш захисників України, військовий морський парад, авіація у небі і грандіозний парад на Майдані у Києві.

Про це 24 серпня йдеться у святковому випуску ТСН до 30-річчя Незалежності України.

На початку урочистостей президент Володимир Зеленський вручив нагороди - за мужність та захист України звання Героя України посмертно присвоєно загиблим на фронті солдатові Сергію Білоусу та старшині Максиму Ридзаничу. Орден "Золота Зірка" вручили полковнику Євгену Сидоренку.

Момент, що зворушив усіх - дівчинка, яка уособлює Україну, підбігла до військового -  учасника параду із букетом квітів.

На самому параді крокували усі роди військ, Хрещатиком пройшли учасники ООС. Вперше у коробках йшли кінологи зі своїми помічниками. А ще військова техніка, новітні розробки для української армії та авіація - над Майданом Незалежності пролетів навіть найбільший у світі транспортний літак "Мрія" і усім помахав крилами.

В Одесі на морському параді - там урочисто пройшли понад 20 кораблів Військово-морських сил України та прикордонників. Також на Дніпрі у столиці демонстрували катери різні підрозділи.

І центром Києва пройшов Марш захисників України. Перші в колоні - родичі Героїв небесної сотні та рідні загиблих на фронті. Загалом Хрещатиком пройшли тисячі добровольців, волонтерів, військових медиків, капеланів, ветеранів бойових дій на Сході України і чинних військових. Усі вони від 2014-го пішли на фронт боронити Україну від російської агресії, вони допомагали і допомагають воїнам, які зараз продовжують стримувати ворога.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Наступна публікація