Марширував та вибирав обручку: ветеран АТО перед парадом до Дня Незалежності зробив пропозицію коханій

Марширував та вибирав обручку: ветеран АТО перед парадом до Дня Незалежності зробив пропозицію коханій

Щоб узяти участь у параді, чоловік місяць провів у навчальному центрі "Десна". І поки кохана вважала, що він тренується карбувати крок, вибрав обручку.

Із параду - під вінець! Ветеран АТО освідчився своїй коханій на Майдані Незалежності, де за кілька хвилин після цього взяв участь у військовому параді. Освідчення на очах понад сотні інших ветеранів для дівчини стало справжнім сюрпризом. 

Про це 25 серпня йдеться у сюжеті ТСН.19:30

До параду залишається менше години. Колони вишикувані. Усі напоготові. Перед цим учасники мали три репетиції. Але в коханні вони зайві. Ветеран АТО Валерій Вєтхєв освідчується своїй коханій Людмилі. Із колони ветеранів, замість "Струнко!" і "Рівняйся" - чути незвичні для військових команди. 

Уже після параду пара поділилася своєю історією з ТСН. Людмила і гадки не мала, що тут на неї чекає. Приїхала з Вінниччини просто на парад. 

"Подивитися на свого чоловіка, який він у мене мужній", - каже Людмила. 

Новини України: освідчення на параді до Дня Незалежності - пара поділилася історією свого кохання

Новини України: освідчення на параді до Дня Незалежності - пара поділилася історією свого кохання

А от Валерій до цього дня готувався довго. 

"Вирішив, що за 6 років, які вона цього чекає, сьогодні якраз така дата: 30 років Незалежності і побратими мої, це 120 чоловік з батальйону. Думаю, це буде так найнадійніше, щоб саме перед ними, перед строєм, перед своїми побратимами попросити серце і руку своєї коханої", - каже Валерій Вєтхєв. 

Щоб узяти участь у параді, чоловік місяць провів у навчальному центрі "Десна". І поки кохана вважала, що він тренується карбувати крок, вибрав обручку. Допомагала сестра.

"Я марширував у "Десні", вона мені скидала фото, я дивився і так вибирав. Найбільше вагався 16,5 розмір чи 17. І я взяв 17 і вгадав", - каже чоловік. 

Валерій і Людмила познайомилися ще до війни, але довго просто дружили. У 2014 році чоловік пішов на фронт добровольцем. Через рік демобілізувався. І після всього, що там пережив, каже, що саме Людмила допомогла повернутися йому до цивільного життя. 

"Саме тому я відчуваю, що це моя мотивація, це моя опора, моє натхнення - моє кохання. Так, кохання в першу чергу", - каже Валерій. 

Нагадаємо, під час репетиції параду до Дня Незалежності на Хрещатику один з військових зробив пропозицію своїй дівчині, яка виявилася його колегою. Дівчина відповіла коханому "так", а очевидці підтримали радісну для молодої пари подію оплесками.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
30-та річниця Незалежності України
Наступна публікація