Майже столітній ювілей: столичний "Олімпійський" стадіон святкує день народження

Дата публікації
Перегляди
561
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Майже столітній ювілей: столичний "Олімпійський" стадіон святкує день народження

Нині НСК "Олімпійський" вміщує 70 тисяч 50 глядачів.

Столичний "Олімпійський" стадіон святкує день народження.

Головній спортивній арені України виповнюється 98 років.

Про це йдеться у сюжеті "Сніданку з 1+1" за 12 серпня.

"Якщо почати з історії то, наприклад, ще в 1913 році на цьому місці була величезна площа з павільйонами, де проводилась перша виставка сільгосптехніки та продукції. Потім після першої світової ці будівлі було знесено і виникла ідея зробити спортивний стадіон. Реалізували її в 1923 році, стадіон мав вигляд земляного майданчика, а замість трибун слугували земляні вали", - розповів кореспондент "Сніданку"   Олександр Чередніченко.

Він додав, що напередодні другої світової війни було вирішено встановити вже повноцінну споруду стадіону. Але перший матч тут вдалося провести лише в 1943 році, після деокупації Києва.

У сучасному вигляді за проєктом архітектурного бюро з Німеччини НСК "Олімпійський" з'явився лише в 2011 році. І от за ці останні 10 років тут пишаються кількома особливими подіями. Про них розповів заступник генерального директора НСК "Олімпійський" Віктор Анісімов:

  • Євро 2012;
  • фінал Ліги чемпіонів, який був проведений у 2018 році;
  • проведення концерту Мадонни. Після того, як ми провели концерт, НСК "Олімпійський" увійшов у каталог майданчиків, на яких можна проводити концерт першого рівня;
  • рекорд, який встановив стадіон, це понад 90 тисяч глядачів на концерті "Океану Ельзи".

Окрім футбольних матчів і концертів, стадіон працює і для дозвілля усіх охочих. Тут встановлені найбільші в Україні екрани. На цих екранах можна, наприклад, пограти у відеоігри. Ціна - близько двох тисяч гривень за годину. Також на стадіоні можна влаштувати побачення, романтичну вечерю, чи навіть зробити весільну церемонію. Під час однієї з таких подій на поле мав приземлитись гвинтокрил з молодятами, але через техніку безпеки втілити це не вдалося.

Окрім цього, на стадіоні є спортзал, ролердром.

До речі, зараз "Олімпійський" вміщує 70 тисяч 50 глядачів.

Цікаві факти з 98-річної історії НСК "Олімпійський"

Цікаві факти з 98-річної історії НСК "Олімпійський"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
561
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація