Медики Кропивницького розповіли про стан пари з квартири, яку знищив вибух

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Медики Кропивницького розповіли про стан пари з квартири, яку знищив вибух

Медики кажуть, що їхньому життю нічого не загрожує.

Від вибуху у багатоповерхівці у Кропивницькому постраждали двоє молодих людей: це 22-річний юнак та 18-річна дівчина. Вони винаймали однокімнатну квартиру, яка і опинилася в епіцентрі вибуху, а потім вигоріла вщент. 

Про це йдеться в ТСН.12.00.

У будинку нині тривають відновлювальні роботи. Зокрема у квартирі, де рвануло, робітники встановлюють тимчасові віконні рами. Жителі ж очікують на газовиків і відновлення газопостачання, бо у більшості квартир газ вже є. Світло у багатоповерхівці підключили ще напередодні. Тут чекають на міську комісію, аби оцінити стан конструкції будинку. Попередньо, великих руйнувань немає, але це зовні, зсередини усе мають оглянути експерти.

Тим часом потерпілі хлопець і дівчина нині у лікарні. Медики кажуть, що їхньому життю нічого не загрожує, опіки незначні. Що можна вважати дивом з огляду масштаб вибуху і пожежі.

Новини України: у якому стані постраждалі від вибуху в Кропивницькому

Новини України: у якому стані постраждалі від вибуху в Кропивницькому

Вибух пролунав близько восьмої вечора, коли більшість мешканців були вдома. Спочатку люди почули гучний звук, вибігли на вулицю і побачили полум’я з вікна квартири на другому поверсі.

За кілька хвилин з під‘їзду вибігла молода пара, яка винаймала квартиру, де стався вибух. Їх, не чекаючи швидкої, відвезли до лікарні поліцейські. «Вони вибігли, були в опіках. У дівчини були опіки на долоньках, а у чоловіка теж. Але не знаю як у нього, але начебто не сильно. Пощастило їм», - каже свідок події.

Вибух був такої сили, що віконну раму та кухонне знаряддя відкинуло на кілька десять метрів від будинку. Жителів багатоповерхівки негайно евакуювали. Кілька годин люди провели на вулиці, бо дихати у квартирах було нічим, а світло та газ відключили.

На засипаному уламками скла дитячому майданчику засідає комісія з надзвичайних ситуацій. Її голова оприлюднює попередні висновки про причини вибуху. «Працівники облгазу обстежували, то кажуть, що газова плита в справному стані. Попередньо можливо десь стравлював газ, наповнювалась квартира і тоді, коли включили світло, відбувся вибух», - каже заступник міського голови Кропивницького Олександр Мосін.

Наступна публікація